REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Rozpoczęła się Giełda Pracy i Przedsiębiorczości

Nauka

Politechnika Śląska zaprasza na kolejną edycję Giełdy Pracy i Przedsiębiorczości, która będzie odbywała się od 14 do 18 grudnia na platformie wirtualnej.

REKLAMA

Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości ma na celu umożliwienie nawiązania kontaktu przedsiębiorców i przedstawicieli firm z kandydatami do pracy, a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej. Nie bez znaczenia pozostaje także możliwość zwiększenia współpracy w zakresie wzmacniania praktycznych elementów kształcenia na Politechnice Śląskiej oraz wymiany wiedzy pomiędzy otoczeniem społeczno-gospodarczym a środowiskiem akademickim. Koordynatorami wydarzenia są Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej oraz Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów.
Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości oraz stronie wydarzenia na Facebooku.

Wydarzenie jest skierowane do studentów, absolwentów i pracowników naukowych Politechniki Śląskiej oraz innych szkół wyższych. Ponadto mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół średnich, podejmujący decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej.
Wśród wystawców:

– przedsiębiorstwa zorientowane na pozyskiwanie zasobów ludzkich, fachowej wiedzy oraz innowacji ze środowiska akademickiego,
– instytucje rynku pracy, jak np. urzędy pracy, biura karier, centra technologiczne,
– organizacje studenckie i koła naukowe,
– instytucje wspierające przedsiębiorczość akademicką.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział także w wydarzeniu towarzyszącym – Strefie Doradztwa dla studentów obsługiwanej przez dyżurujących online pracodawców i doradców zawodowych. Osoby zainteresowane otrzymają możliwość skonsultowania dokumentów aplikacyjnych, wyboru optymalnej ścieżki kariery i rozwoju zawodowego, a także poznania możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych w związku z aktualnymi wymaganiami rynku pracy.

JM Rektor Politechniki Śląskiej, Studenci, Doktoranci oraz Goście zapraszają na wydarzenie. Dowiedz się, dlaczego warto wziąć w nim udział [film na kanale YouTube Uczelni].

źródło: Politechnika Śląska

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Środa
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana