Księgarnia Mercurius Gliwice

Księgarnia Mercurius Gliwice

ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 14 b, 44-100 Gliwice (32) 750-84-19, (32) 230-47-22, info@ksiegarniagliwice.pl www.ksiegarniagliwice.pl
Księgarnie Udostępnij:  

Księgarnia Mercurius prowadzi sprzedaż zarówno w sieci, jak i w swojej siedzibie w Gliwicach, przy ulicy Prymasa S. Wyszyńskiego 14b. Wszystkich, którzy lubią zapach papieru, towarzystwo kulturalnych i oczytanych ludzi oraz miłą atmosferę, zapraszamy do wizyty w naszej placówce.

 

 

 

Literatura naukowa i beletrystyka

Nasza księgarnia w głównej mierze specjalizuje się w sprzedaży literatury technicznej, naukowej i akademickiej. Oferta bogata jest w podręczniki dla studentów elektroniki, geologii, biologii, chemii, fizyki czy matematyki. Posiadamy też pozycje dedykowane studentom i wykładowcom historii czy prawa. Dysponujemy bogatym działem dotyczącym rozwoju firmy i samodoskonalenia siebie.

W naszej księgarni znajdziecie także najnowszą beletrystykę. Oferujemy m.in najnowsze kryminały, książki fantastyczne, popularno naukowe oraz poezję. Wiele z nich objętych jest rabatem.

 

Artykuły papiernicze

Na półpiętrze naszej księgarni znajdą Państwo artykuły papiernicze, przybory szkolne, w tym tornistry, puzzle i książki dla dzieci. Sprzedajemy notatniki i zeszyty w wielu formatach, długopisy, pióra i kredki. Dzięki naszym produktom stworzycie wyprawkę szkolną dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela