REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Rozrywka
Zarys dziejów Sobiszowic – nowa wystawa Muzeum w Gliwicach

Sobiszowice – to kolejna, po Bojkowie i Łabędach, dzielnica Gliwic, której dzieje przybliży Muzeum w Gliwicach. W ostatnich dniach września, przy nowym kościele świętego Bartłomieja (ul. Bernardyńska 19), zaprezentowana zostanie wystawa plenerowa. Pozwoli ona poznać przeszłość miejsca, gdzie w XIII wieku powstała osada, która z czasem stała się dzielnicą naszego miasta. Nazwa Sobiszowice pochodz...

| Rozrywka
Rozrywka
Konkurs z biletami na ENEMEF: NOC KINA POLSKIEGO

ENEMEF: Noc Kina Polskiego to wybrane najlepsze polskie filmy ostatnich miesięcy, wielkie emocje, znane i cenione nazwiska oraz poruszające historie. Na wielkim ekranie pojawią się aż cztery rewelacyjne polskie filmy, w tym premierowo wyczekiwany, kontrowersyjny "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie do zabrzańskiego Multikina. Seanse odb...

| Rozrywka
Na Sygnale
Drzewo przebiło szybę na wysokości głowy kierowcy...

Wczoraj w Trachach (gm. Sośnicowice) ponad 15-metrowe drzewo, stojące 9 metrów od krawędzi ulicy, runęło, a jego gałęzie wpadły na jadącą ciężarówkę.

| Na Sygnale
Rozrywka
Już od jutra - Jesienny Festiwal Smaków z Areną Gliwice!

Miasto Gliwice i organizatorzy Jesiennego Festiwalu Smaków z Areną Gliwice – Żarciowozy i Street Food Polska zapraszają na święto pysznego jedzenia już w najbliższy weekend (21-23 września). Od piątku do niedzieli na płycie przed Areną Gliwice będzie można skosztować smakołyków z kilkudziesięciu foodtrucków.

| Rozrywka
Na Sygnale
Kolejni złodzieje poszukiwani

Widoczni na zdjęciach mężczyźni dokonali kradzieży na kwotę ponad 1000 zł w jednym ze sklepów przy ul. Rybnickiej. Mieli pecha - ich wizerunki zarejestrowała sklepowa kamera. Policja prosi o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

| Na Sygnale
Miasto
Festiwal Entuzjastów Sektora Trzeciego już w piątek

W piątek, 21 września, na Alei Przyjaźni odbędzie się druga edycja Festiwalu Entuzjastów Sektora Trzeciego.

| Miasto
Rozrywka
Chcecie opowiedzieć o swoich wakacjach? Stacja Artystyczna Rynek zaprasza na spotkanie

To będzie nietypowe spotkanie podróżnicze - zapowiadają pomysłodawcy. Każdy, kto chce opowiedzieć o swoim wyjeździe, powspominać i pokazać zdjęcia może wziąć w nim udział. Wydarzenie, organizowane pod hasłem "Pamiętniki z wakacji" odbędzie się w najbliższy piątek, 21 września w Stacji Artystycznej Rynek (ul. Rynek 4-5), w godz. 18.00-20.00. Wstęp jest bezpłatny.

| Rozrywka
Miasto
Sadowa i Domańskiego wyłączone z ruchu

Jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się prace remontowe na ulicach Sadowej i Domańskiego. Roboty prowadzone będą od 20 września br. w ramach remontów bieżących - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

| Miasto
Na Sygnale
Stop manipulacji, nie kupuj seniorze na prezentacji!

Prezentacje, pokazy, akwizytorzy – każdego dnia odbywają się promocje różnych „cudownych” produktów. Każdego dnia wyszkoleni akwizytorzy pukają do naszych drzwi. Codziennie wykonuje się niezliczoną liczbę telefonów z zaproszeniami na tego typu eventy czy darmowe badania. W rezultacie kilkadziesiąt tysięcy osób rocznie jest poddawanych manipulacjom. Wielu seniorów rocznie nieświadomie podpisuje zob...

| Na Sygnale
Rozrywka
Gliwicki Kiermasz Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej

W sobotę, 22 września w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Górnych Wałów odbędzie się 23. już edycja Gliwickiego Kiermaszu Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej.

| Rozrywka

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Eustachego, Faustyny, Renaty

REKLAMA