Kwiaciarnia Róża

Kwiaciarnia Róża

Tarnogórska 14, 44-100 Gliwice 32 230 48 58, 781 360 260, info@roza-kwiaty.pl www.roza-kwiaty.pl
Kwiaciarnie Udostępnij:  

Marka kwiaciarni Róża, funkcjonuje na rynku już od 24 lat. Kwiaciarnia Róża jest największą kwiaciarnią na terenie południowej Polski a jej renoma rozciąga się na całą Polskę. Naszym znakiem rozpoznawczym są piękne, niebanalne kompozycje i świeży towar.

Nieustannie rozwijamy naszą działalność, aby zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagającej klienteli, oraz aby być o krok przed konkurencją. Z naszych usług można skorzystać przez 365 dni w roku.

Nasi floryści są systematycznie szkoleni przez utytułowanych polskich florystów, dzięki czemu mamy wiernych klientów korzystających z naszych usług. Są to nie tylko klienci indywidualni ale również firmy i restauracje. Zabieganym klientom proponujemy gotowe kompozycje, ale można również zamówić wybrane, z dostępnych w kwiaciarni lub na naszej stronie internetowej www.roza-kwiaty.pl, modele kompozycji oraz upominki a nasi kierowcy dostarczą je pod wskazany adres.

W Róży każdy czuje się wyjątkowo a profesjonalna obsługa utwierdza klienta w jego słusznym wyborze. 

Dynamiczny rozwój kwiaciarni oraz nieustanne powiększanie asortymentu zachęciło nas do zmiany lokalu. Wybrany przez nas budynek przy ulicy Tarnogórskiej 14 miał w sobie ogromny potencjał, który wykorzystaliśmy w 100% . Zapraszamy, abyś mógł się przekonać osobiście!

 

Oferta współpracy z kwiaciarniami

Chcesz zwiększyć obroty swojej kwiaciarni i zależy Ci na:

- poszerzeniu ilości klientów,

- zwiększeniu sprzedaży świadczonych usług,

- poziomie i uznaniu,

- zadowoleniu interesantów.

Mamy dla Ciebie świetną ofertę współpracy!!

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela