AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Na otwarcie - rowerem po DTŚ

Miasto

Gliwicka Rada Rowerowa ogłosiła właśnie, że znane są już wstępne ustalenia dotyczące pierwszego oficjalnego przejazdu ostatnim, gliwickim odcinkiem Drogowej Trasy Średnicowej. Oczywiście - będzie to przejazd rowerowy. 

Ten swoisty "chrzest", a jednocześnie jedyna chyba okazja, by po tej drodze przejechać się rowerem, będzie miała miejsce w niedzielę, 20 marca.

- Ruszamy w niedzielę 20 marca o godz. 10.00 z parkingu na ulicy Zwycięstwa nad tunelem DTŚ. Przejedziemy całym gliwickim odcinkiem G2. Dla uczestników jest przewidziany upominek - zapowiadają przedstawiciele GRR.

 

Admin Admin

Udostępnij:


gliwicka rada rowerowaprzejazd dtśotwarcie dtś gliwice

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Środa
Czerwiec 2026
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny