AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nauka języka angielskiego - Gliwice

Kącik Prasowy

Angielski - Gliwice. Język angielski jest podstawą w dzisiejszym świecie. Jest to jeden z najpowszechniej używanych języków, umożliwiający komunikację z ludźmi z różnych krajów. To język nauki, biznesu i turystyki, jego znajomość pozwala na lepsze możliwości rozwoju zawodowego, rozwijanie kariery oraz ułatwia dostęp do informacji i kultury z różnych części świata.

Nauka języka angielskiego

W obecnych czasach, w dobie globalizacji i rozwoju technologii, znajomość języka angielskiego jest niezbędna do komunikacji z ludźmi z innych krajów. Ułatwia również dostęp do informacji oraz kultury z różnych części świata. W wielu branżach znajomość języka angielskiego wymagana jest na poziomie zaawansowanym lub przynajmnije komunikatywnym.

Nauka języka obcego to nie tylko rozwijanie umiejętności językowych, ale również rozwijanie kompetencji komunikacyjnych i interkulturowych. Jest to również okazja do poznania nowych ludzi i kultur, co może być bardzo inspirujące i rozwijające.

Kursy językowe

Kursy językowe to doskonały sposób na poprawę swoich umiejętności językowych. Nauka języka angielskiego pod okiem doświadczonych nauczycieli pozwala na lepsze zrozumienie gramatyki i rozszerzenie słownictwa, co przekłada się na swobodniejsze porozumiewanie się w tym języku. Kursy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, od podstawowego po zaawansowane, pozwalając na osiągnięcie celów językowych, takich jak zdobycie certyfikatu językowego czy przygotowanie do egzaminów. Uczestnictwo w kursie pozwala na wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami, co zwiększa motywację i zaangażowanie.

Angielski. Gliwice - Jeżeli szukasz profesjonalnej szkoły językowej i jesteś z okolic Gliwic, zapraszamy do Clan City English. Szkoła oferuje naukę języka na różnych poziomach zaawansowania oraz dla różnych grup wiekowych. Najmłodsi kursanci mają 2 latka, inni uczęszczają do szkoły, czy na studia. Szkoła języków obcych posiada również ofertę dla osób dorosłych. Możesz wziąć udział również w kursach przygotowujących do egzaminu Cambridge English.

Egzaminy Cambridge English

Przygotowanie do FCE lub CAE to najpopularniejsze kursy Cambridge English w szkole językowej, z których korzysta wiele osób. Dzięki nim będziesz lepiej posługiwać się językiem angielskim, polepszysz swoje kwalifikacja, a także zwiększysz szansę na rozwój zawodowy.

FCE (First Certificate in English) - potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Kurs FCE jest przeznaczony dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe w celu podjęcia nauki lub pracy za granicą, a także dla tych, którzy chcą uzyskać certyfikat potwierdzający ich poziom znajomości języka. Kurs obejmuje rozwijanie umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania, a także rozszerzanie słownictwa i doskonalenie gramatyki. Kurs FCE jest dostosowany do poziomu B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

CAE (Certificate in Advanced English) - potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie C1. Kurs CAE przeznaczony jest dla osób, które posiadają już zaawansowane umiejętności językowe i chcą dalej rozwijać swoje zdolności. Certyfikat CAE jest uznawany przez wiele instytucji edukacyjnych i pracodawców na całym świecie, co oznacza, że posiadanie tego certyfikatu jest wskazówką dla pracodawców, że posiadający go kandydat jest zdolny do swobodnej komunikacji w języku angielskim. Kurs CAE składa się z czterech części: czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie, a także rozszerza słownictwo i doskonali gramatykę. Jest on dostosowany do poziomu C1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Poniedziałek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Joachima, Kiry, Maurycego