AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

ulicznicy – teatry w parkowych alejach Chopina

Kultura

Najbliższa sobota i niedziela to kolejne dni pełne teatralnych wrażeń w gliwickim Parku Chopina. W sobotę o godz. 16.00 specjalnie dla dzieci wystąpi klaun Barnaby w pokazie z bananami. Tego samego dnia o godz. 18.00 oraz w niedzielę o 16.00 i 18.00 zobaczyć będzie można spektakl improwizowany Romantic Botanic w w wykonaniu

Barnaby, bear with me…

Zaiste wyjątkowy i doświadczony klaun — Barnaby łączy cichą klaunadę, pantomimę, akrobacje i… cukiernię w mocny koktail ekscentrycznego zadziwienia dla widza w każdym wieku.

Nieoczekiwane awaryjne lądowanie jeżdżącej na monocyklu gigantycznej muchy sygnalizuje początek przedstawienia!

Oto nasz uroczy bohater staje przed widzem i zadziwia nieustraszonymi akrobacjami z „ostrymi jak brzytwa” BANANAMI!

Przygotujcie się, oto chipsy z serem i cebulką w teatrze wojny, marszem do boju ruszają na cukiernię!

Romantic Botanic

– to opracowany za każdym razem dla miejsca, w którym jest grany, interaktywny spektakl teatralny, który w serii wycieczek z przewodnikiem, zgłębia sekretne miłosne życie lokalnych roślin.

Podczas, gdy ludzie rozwijali sztukę uwodzenia przez tysiące lat — rośliny robiły to od MILIONÓW. Bazując na tym fakcie, w mieszance poezji i nauki, oryginalnego i zmyślonego folkloru, spektakl oferuje porywające, głębokie i absolutnie przezabawne spojrzenie na świat roślin i jego powiązanie z naszym.

Mieszając prastare zielarstwo z współczesną wiedzą botaniczną i środowiskiem lokalnym — wciągniemy Cię w zmysłowy świat Romantic Botanic!

Miraculous Theatre Company specjalizuje się w obmyślaniu i produkcji wciągających teatralnych zdarzeń w przestrzeni publicznej. Mieszając historie, poezję i filozofię — dostarcza je widzowi w intymnych dawkach, tworząc doświadczenia jednocześnie zabawne, jak i prowokujące myślenie.

Ich praca skupia się na umożliwianiu publiczności, opartej na wyobraźni łączności z sobą nawzajem, ze swoimi społecznościami i przestrzenią publiczną. Wierzą, że bezpośrednia, nieformalna natura występów ulicznych ma moc zmiany ludzkiego życia, zbierając widzów razem w niezwykłym, wspólnym doświadczaniu i pomaga im w tworzeniu ich własnych umiejętności komunikacyjnych.

Działając od ponad dwudziestu pięciu lat w przestrzeni teatru ulicznego, ich celem jest poszerzyć doświadczenie publiczności, zapraszając ją w nowe przestrzenie teatralnych zdarzeń. Celebrują niezwykłość, jako niekwestionowani mistrzowie absurdu.

miraculoustheatre.com

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Niedziela
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Kamili, Kamila, Marcelego