REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Hip-hop... HURRA! Dzieci będą świętować w FORUM

Rozrywka

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Choć w tym roku wypada we wtorek, w CH FORUM młodzi klienci będą mogli świętować już w sobotę. Impreza w stylu street-artowym potrwa w Centrum cały dzień. Udział w niej będzie bezpłatny, ale obowiązują wejściówki. Skąd je wziąć?

REKLAMA

Jak dowiadujemy się od organizatora, wejściówką jest kupon dostępny w programie lojalnościowym centrum na stronie forumgliwice.online. Otrzymać go mogą zarówno dla aktywni, jak i nowo zarejestrowani użytkownicy. Naprawdę warto, bowiem CH FORUM przygotowało bogatą ofertę warsztatów i zabaw, przeznaczonych przede wszystkim dla nastolatków. W programie znalazły się:

Warsztaty z graffiti                  11.00 - 19.00

Warsztaty break dance           11.00 - 13.00

Warsztaty beat box                  13.30 - 15.30

Warsztaty DJ’ingu                     16.00 - 18.00

Wystawa graffiti                        11.00 - 19.00

Street dance&music show     18.30 - 19.00

WARSZTATY GRAFFITI

Podczas warsztatów graffiti uczestnicy będą pracowali nad ścianką, która później może stać się jednym z elementów wystroju CH FORUM. Warsztaty odbędą się na wolnej przestrzeni przed centrum handlowym, a każdy z uczestników otrzyma wszystkie niezbędne
narzędzia do tworzenia graffiti
(spraye z farbą, część ścianki). Instruktorzy nie tylko nauczą techniki malowania, lecz także opowiedzą o dobrych postawach obywatelskich, dbałości
o środowisko i poszanowaniu mienia (z tym czasem jest problem).

 

WARSZTATY BREAK DANCE

Zajęcia z tańca break dance pomogą rozwinąć sprawność fizyczną, ukształtować percepcję muzyki, wyćwiczyć rytmikę  oraz poszerzą wiedzę z zakresu kultury i sztuki współczesnej.

Zajęcia poprowadzi doceniany w środowisku tanecznym Bboy Alex – wielokrotnie nagradzany tancerz, aktywny na scenie od 2002 roku. Zajęcia odbędą się przy secie DJskim na żywo w wykonaniu DJ Westa.

WARSZTATY BEAT BOX

Beat Box to forma rytmicznego tworzenia dźwięków za pomocą narządów mowy – np. perkusji, linii basowej, instrumentów dętych i skreczu. Rozwija nie tylko poczucie rytmu, ale również pomaga poprawić sprawność logopedyczną dzieci. Warsztaty prowadzi instruktor
z wieloletnim doświadczeniem – Dominik Franusik aka Domix.

WARSZTATY DJing

WARSZTATY Z DJINGU

Nauczą podstaw korzystania z profesjonalnego sprzętu DJskiego, takiego jak mikser i gramofon. Uczestnicy warsztatów poznają takie techniki jak: scratch (czyli tworzenie dźwięku poprzez „drapanie” płyty winylowej znajdującej się na gramofonie), beat juggling i miks.

Zajęcia przeprowadzi Dj West – Dj, turntablista, PartyRocker, który swoją przygodę z gramofonami zaczął mając zaledwie 14 lat. Od tamtej pory zagrał mnóstwo imprez i koncertów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami (Londyn, Amsterdam, Kopenhaga).

W 2017 roku dołączył do ekipy Pokahontaz, a w 2018 udało mu się wywalczyć Wicemistrzostwo Polski w kategorii Technical na zawodach IDA.

Podczas zajęć uczestnicy będą pracować na w pełni profesjonalnych zestawach DJ’skich.

 

STREET DANCE & MUSIC SHOW

Wydarzenie zakończy Street dance&music show w wykonaniu instruktorów prowadzących całodniowe warsztaty oraz uczestników – jeżeli będą mieli ochotę dołączyć. To będzie niezłe widowisko!

 

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Środa
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Albina, Wandy, Zenona