REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zmiany przy ul. Lipowej

Miasto

1 kwietnia– decyzją władz miasta – MZUK przejmuje zarządzanie nad targowiskiem przy ul. Lipowej. Celem jest wykonanie kompleksowej modernizacji, podniesienie standardu obsługi oraz warunków sprzedaży.

REKLAMA

Stali klienci nie muszą obawiać się, że stracą ulubione miejsce zakupów. Targowisko będzie niezmiennie czynne we wtorek i piątek od godz. 6:00. W każdą drugą i ostatnią niedzielę miesiąca przy ul. Lipowej będzie odbywać się giełda staroci. Wyjątkiem są dni świąteczne.

W najbliższych miesiącach targowisko czekają jednak zmiany. Na plus! Jeszcze w tym roku MZUK wybierze wykonawcę projektu kompleksowej modernizacji. Na 2022 planowana jest realizacja. Na terenie targowiska pojawią się pawilony, boksy i stanowiska targowe. Miejsca handlu w części będą zadaszone. Przyszły kształt targowiska – w specjalnej ankiecie – aktualnie konsultujemy ze sprzedawcami z targowiska przy ul. Lipowej. Pytamy m.in. o zainteresowanie rozszerzeniem działalności targowiska na więcej dni handlowych. Mamy nadzieję, że w efekcie powstanie miejsce przyjazne i klientom i sprzedawcom, gdzie będzie można kupić świeże, ekologiczne towary wysokiej jakości od bezpośredniego wytwórcy.

Przypominamy również, że targowisko powstaje też w innej części Gliwic – na Osiedlu M. Kopernika. Prace już się rozpoczęły. 12 stanowisk handlowych powinno być gotowych w drugiej połowie roku.

źródło: MZUK Gliwice

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Środa
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Bernarda, Martyny, Waleriana