REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Grudniowa uczta teatralna

Kultura

W trosce o komfort psychiczny i pogłębiający się głód teatru, Teatr Miejski w Gliwicach zaserwował w grudniu swoim widzom obfitą ucztę teatralną.

W grudniu Teatr pragnie przypomnieć swoim Widzom wszystko to, co udało się stworzyć przez ostatnie miesiące. Aby oglądający nie musieli szukać, wahać się, zastanawiać co dziś wybrać i od czego zacząć, Teatr przygotował prawdziwy rozkład jazdy. Sugerowana jest nawet godzina oglądania. Jak mówią sami organizatorzy: Wtedy, o konkretnej godzinie (w jakiś magiczny sposób) mamy pewność, że gdzieś tam, po drugiej stronie, rzeczywiście siedzą widzowie, nastrojeni teatralnie, oglądają i są z nami.

 - Mamy nadzieję, że z przyjemnością powrócicie do naszych wywiadów, materiałów edukacyjnych, minietiud, czy też spektakli. Codziennie na naszej stronie www.teatr.gliwice.pl w zakładce repertuar, podawany będzie link do naszych prezentacji. Według uznania wybierzcie to, na co macie dziś apetyt. W menu, podzielonym na kategorie, są do wyboru trzy linie: SPEKTAKLE, WARSZTATY i WYDARZENIA – mówi Jerzy Jan Połoński, dyrektor artystyczny Teatru. - Mamy nadzieję, że to, przynajmniej w małej części, urozmaici Wam okres oczekiwania na ponowne otwarcie naszego Teatru. I… możliwość spotkania z nami na żywo – dodaje.

Na razie repertuar uzupełniony jest do 23 grudnia. To, co wydarzy się w okresie świątecznym ma być dla Widzów niespodzianką, nad którą właśnie w pracuje zespół artystyczny Teatru Miejskiego w Gliwicach.

Link do repertuaru: https://teatr.gliwice.pl/kalendarium/

Fot. Bożena Nitka / Materiały Teatru

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Claudia Klein
Komplementy sezonu !! Złóż wniosek o pożyczkę w Spotlight Global Services z oprocentowaniem 3% * Czy szukasz środków na założenie własnej firmy? * Poszukujesz kredytów na realizację dużych projektów? * Potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny? * Potrzebujesz szybkiej pożyczki na różne cele? Jeśli tak, moja firma może ci pomóc. Oferujemy najlepsze usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy doskonałą okazję do uzyskania korzystnego finansowania dzięki pożyczce osobistej do 5 mln euro oraz pożyczce biznesowej do 15 mln euro. Warunki umowy są jasne i zorganizowane przez obie strony. Miesięczne płatności i okresy spłaty można dostosować do swoich możliwości finansowych. Dzięki indywidualnemu podejściu do indywidualnych potrzeb prawie wszyscy wnioskodawcy mogą otrzymać pożyczkę. Zainteresowane osoby lub firmy prosimy o kontakt na adres: E-mail: spotlightglobalservices@gmail.com | WhatsApp: +4915758108767

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Wtorek
Listopad 2021
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Andrzeja, Maury, Ondraszka