REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nie wszystkie dzieci mają komputery. Możesz pomóc im się uczyć w czasach pandemii

Miasto

To kolejna inicjatywa oddolna, której celem jest dostarczenie dzieciom, które tego potrzebują, sprzętu umożliwiającego naukę zdalną. "W szkole, do której chodzą moje córki niestety są dzieci, które uczestniczą w lekcjach zdalnych nie mając komputera (korzystają z komórek, przez co nie mogą w pełni uczestniczyć i pracować na lekcjach). Szkoła wypożyczyła już wszystkie posiadane laptopy osobom potrzebującym takiego sprzętu, niestety potrzeby i braki sprzętowe wśród dzieci są nadal ogromne" - pisze pomysłodawca akcji, Andrzej Rachwalski.

Pan Andrzej akcję rozpoczął od oddania własnego sprzętu, który leżał pod biurkiem i czekał na „czas kiedy awaryjnie będzie potrzebny”. Ten pierwszy przekazany komputer okazał się wierzchołkiem góry lodowej potrzeb. Potrzeba paląca jest zwłaszcza w tych domach, w których z jednego komputera korzysta więcej niż jedno dziecko.

Na stronie stworzonej przez Pana Andrzeja Komputer dla dzieci, można zobaczyć, jakie są aktualne zgłoszone potrzeby sprzętowe. Pomysłodaawca zamieszcza również zdjęcia przekazanych komputerów.

Akcję można również wesprzeć przez portal zrzutka

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

2
Środa
Grudzień 2020
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Balbiny, Ksawerego, Pauliny