AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Mężczyzna groził samobójstwem. Postawił na nogi policję

Na Sygnale

Na Policję zadzwoniła młoda kobieta, zaniepokojona SMS-em od męża, w którym groził samobójstwem. Kobieta właśnie rozstała się z partnerem i odwiozła jego rzeczy do matki. Sprawa zdawała się poważna, więc policjanci wdrożyli procedurę alarmową. W związku z tym zaangażowano wielu mundurowych, których ściągnięto nawet z czasu wolnego w domach.

REKLAMA

Rozpoczął się wyścig z czasem, przeszukiwanie rejonu, ustalanie osób znajomych, miejsc, do których desperat mógł się udać, możliwych dróg przejścia. Z katowickich oddziałów ściągnięto kompanię alarmową, wstrzymano policjantów kończących służbę w II komisariacie.
Funkcjonariusze odwiedzili m.in. matkę mężczyzny, mieszkającą w Gliwicach, która oświadczyła, że syn był u niej godzinę wcześniej, ale wyszedł w nieznanym kierunku. Kobietę pouczono, że w przypadku jego powrotu musi zadzwonić na policję.
- Mężczyznę znaleziono o godz. 1.40 w… mieszkaniu matki, która nie czuła się w obowiązku, by powiadomić służby. W tym czasie policjanci wykonali wiele czynności, w których szczegóły nie będziemy wchodzić, poświęcili swój czas, wysiłek i energię, koncentrując się na poszukiwaniach... - relacjonuje podinspektor Marek Słomski, rzecznik prasowy KMP w Gliwicach. - 26-latek został przewieziony do szpitala psychiatrycznego. Opisujemy sprawę, choć nie jest to sytuacja specjalnie wyjątkowa. Podczas ostatnich dni podobne „poderwania” grup alarmowych miały miejsce nie raz - dodaje. 

źródło: KMP Gliwice

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Sobota
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

REKLAMA