REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zimmermann-Haus? Polecam, i to bardzo

Kącik Prasowy

Podejmując ważną życiową decyzję, zwłaszcza taką, która wiąże się z dużym wydatkiem powinniśmy zasięgnąć opinii osób, które same zebrały już doświadczenie w interesującym nas zakresie. Pomocne w tym są opinie w postaci komentarzy lub gwiazdek dostępne w Internecie. Czy im zaufamy, to już inna sprawa. My o ocenę budowy i użytkowania domów w technologii drewnianej produkowanych przez Zimmermann-Haus poprosiliśmy dwie rodziny, które wybrały tę właśnie firmę i od jakiegoś czasu mieszkają w swoich własnych drewnianych domach.

REKLAMA

Kompleksowość i szybkie tempo budowy

- Te dwie cechy współpracy z firmą Zimmermann-Haus pani Ewa Wojkowska-Kowalczyk ceni sobie najbardziej. Z bogatej oferty domów prefabrykowanych wraz z mężem wybrała model oznaczony symbolem Z273a L, który w zaledwie 3 miesiące stanął w miejscowości Żyrowa.

- Nie mieliśmy jeszcze przyłączy wody i prądu, a dom już stał - śmieje się nasza rozmówczyni. 

Do wyboru firmy Zimmermann-Haus przekonał panią Ewę fakt, że producent wziął na siebie całą gamę zadań, które zazwyczaj leżą w gestii inwestora. Jedna firma opracowała dokumentację projektową wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, według której następnie wybudowała dom. Pani Ewa chwali wykonawcę również za to, że z wielką cierpliwością adaptował gotowy już projekt do zaproponowanych przez nich rozwiązań i zgłaszanych potrzeb. Po stronie wykonawcy były też wszelkie działania logistyczne, związane m.in. z terminami dostarczania materiałów budowlanych.

- Mieszka nam się bardzo dobrze - odpowiada na zadane przez nas pytanie inwestorka. - Sprawdziły się deklaracje firmy odnośnie niskich opłat za energię cieplną i ciepłą wodę, w związku z zastosowaniem pompy ciepła. We wrześniu minie 2 lata, odkąd zamieszkaliśmy w naszym domu. Na podstawie własnych doświadczeń, z pełną odpowiedzialnością jako wykonawcę polecam każdemu firmę Zimmermann-Haus.

Ekologiczne i tanie w utrzymaniu

Bardzo podobną opinię usłyszeliśmy od pana Pawła Zaremby, który wybrał dla swojej rodziny dom model Z376D, stojący dziś w miejscowości Pociękarb.

- Mieszkam tu już 11-miesięcy - wylicza. - Wykonawca prowadzi swoją działalność w pobliżu, więc nie musiałem daleko szukać - dodaje ze śmiechem.

Rodzina Zarembów bardzo skrupulatnie sprawdziła deklarowane przez firmę Zimmermann-Haus koszty ogrzewania pomieszczeń i wody przy zastosowaniu pompy ciepła.

- Utrzymanie ciepła w domu o powierzchni 110 m2 zimą kosztuje nas 200-250 zł za miesiąc - wylicza pan Paweł. - Gdybym miał ponownie podejmować decyzję o budowie domu, nie zmieniłbym wykonawcy - dodaje.

Pan Paweł mieszkał wcześniej zarówno w bloku, jak i w domu murowanym.

- Porównanie wypada zdecydowanie na plus dla domu, który kupiłem w firmie Zimmermann-Haus - podsumowuje rozmowę.

Domy produkowane przez Zimmermann-Haus znaleźć można na stronie:

http://www.zimmermann-haus.pl/

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

11
Środa
Grudzień 2019
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Biny, Damazego, Waldemara

REKLAMA