AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Rajd Rowerowy "Święto Roweru"

Turystyka

W niedzielę, 4 czerwca o godz. 9.00 z gliwickiego Rynku wyruszy Rajd Rowerowy pod hasłem "Święto Roweru". Cykliści wyruszą w kiedynku Dzierżna i ośrodka Energetyk. Organizatorem wydarzenia jest TKK PTTK im. Wł. Huzy lub indywidualnie dowolnymi trasami i to liderzy też organizacji poprowadzą przejazd. 

REKLAMA

Jak informują organizatorzy, wyznaczona trasa dojazdu jest łatwa, ma długość około 20km, a tempo jazdy to około 15km/h. Na mecie rajdu będą zorganizowane konkursy, ognisko turystyczne i inne atrakcje.

Wpisowe na rajd nie obowiązuje. Każdy uczestnik rajdu otrzymuje pamiątkową nalepką rajdową, odcisk pieczęci okolicznościowej, a zwycięzcy konkursów nagrody.

Zgłoszenia można dokonywać bezpośrednio na mecie rajdu nad jeziorem Dzierżno na terenie ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego „Energetyk”. W przypadku wyczerpania się przygotowanych nalepek rajdowych dla uczestników na mecie rajdu, będą one przekazane w terminie późniejszym.

Meta rajdu znajdować się będzie na terenie ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego „Energetyk” nad jeziorem Dzierżno, Pyskowice ul. Na Grobli 2.

Dojazd na metę trasami dowolnymi lub trasą wyznaczoną - wyjazd z gliwickiego rynku o godz. 9.00.

O godz. 10.30 nastąpi otwarcie rajdu i rozpoczęcie konkursów sprawnościowych.

Około godz.13.00 nastąpi ogłoszenie wyników, wręczenie nagród dla zwycięzców konkursów oraz pucharu dla najliczniejszej drużyny.

Na mecie będzie rozpalone ognisko turystyczne, przy którym będzie można upiec kiełbasę we własnym zakresie. W czasie trwania rajdu będzie można skorzystać z punktu gastronomicznego znajdującego się w ośrodku „Energetyk”.

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


rajd rowerowyświęto roweruturystyczny klub kolarski im. władysława huzy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Niedziela
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Erwiny, Henryka, Mariusza

REKLAMA