AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Poszukiwania żony przez Internet

Kącik Prasowy

Jeśli jesteś singlem i od jakiegoś czasu szukasz długiego związku, wybierz biuro matrymonialne. Znajdziesz wiele ofert od kobiet w każdym wieku, które chcą poznać partnera i wziąć ślub. Będziesz miał stały dostęp do najnowszych ofert z zakładką nowe ogłoszenia - oferty matrymonialne kobiety. Codziennie będziesz otrzymywać nowe oferty zdjęć atrakcyjnych kobiet. Zainteresowane kobiety będą mogły odpowiedzieć na wiadomość i umówić się na spotkanie.

Sprawdź nowe ogłoszenia biura matrymonialnego: "szukam żony"

Nie mów: szukam żony, a znajdź małżonkę

Każdego roku rośnie odsetek osób, które korzystają z serwisów randkowych nie tylko dla zabawy, ale także w celu poszukiwania partnera na resztę życia. Wiąże się to z jednej strony z upowszechnieniem Internetu jako narzędzia codziennego użytku, a z drugiej strony z udowodnioną skutecznością portali randkowych w nawiązywaniu relacji między dwojgiem ludzi. Nie wszyscy korzystali z serwisów randkowych, ale trend jest bardzo wyraźny.
Jeśli jednak chcemy, aby nasze polowanie było skuteczne, musimy przestrzegać kilku prostych zasad, na ogół zdrowego rozsądku.Znajdź właściwy portal

Wiele osób pyta, który serwis randkowy wybrać, który serwis randkowy jest bezpieczny? Na początek, serwisy randkowe są różne. Nie trzeba nikomu wyjaśniać, że niektóre sieci dotyczą bardziej zabawy młodych ludzi, inne służą budowaniu relacji między ludźmi w każdym wieku. Miłości nie można narzucić, a tam, gdzie jest ona najbardziej poszukiwana, presja zwykle zabija uczucia. Najlepsze są portale z odpowiednimi kategoriami, gdzie każda zainteresowana osoba, szuka bratniej duszy według własnych preferencji, np. zakładka "szukam żony" będzie oznaczała, że mężczyzna poszukuje wybranki do długiego i trwałego związku, a nie przelotnego romansu. I odwrotnie. Dodatkowo bardzo ważny jest także wybór partnerki pod względem lokalizacji. Mężczyźni z Warszawy, z pewnością w pierwszej kolejności będą szukać przyszłej żony, której miejsce zamieszkania to również Warszawa.


Przedstaw odpowiednio samego siebie

Ten element znalezienia osoby do trwałego związku również może być oczywisty, ale nie dla każdego, gdy tworzymy profil online na portalu randkowym. Oczywiście chodzi o kwestię uczciwości. To bardzo ważne, a zazwyczaj elementy profilu randkowego, które wypełniamy, są dalekie od zrównoważenia granicy między prawdą a oszustwem, ale wszyscy mamy tendencję do upiększania się, dosłownie i metafizycznie. Faktem jest to, że kiedy szukamy drugiej połówki, staramy się być bardziej atrakcyjni, niż jesteśmy w rzeczywistości. Jest to duży błąd, ponieważ zdjęcia z filtrami upiększającymi lub – co gorsza – skradzione z internetu, albo przesadne chwalenie się umiejętnościami i zainteresowaniami wcale nie zrobi z nas osoby bardziej atrakcyjnej, wszystko i tak wyjdzie podczas rozmów z wybranką. Nie chodzi o to, aby skupić się na podkreśleniu wad, raczej to przyniesie odwrotny skutek, ale aby jak najbardziej obiektywnie opisać swoją osobę.


Kwestia oczekiwań

Według badaczy osoby bez partnera to głównie osoby niedostępne emocjonalnie, ponieważ nie są z osobą, z którą chciałyby być oraz te, które nie mogą znaleźć nikogo. Tym pierwszym nie jesteśmy w stanie pomóc, bo ich los, na szczęście dość rzadki, ale druga grupa ludzi pojawia się szczególnie wśród tzw. singli. Na portalach randkowych poszukiwanie idealnej osoby może być także wielką pułapką. Wielu poszukujących ma zbyt wygórowane oczekiwania, szukają wymarzonego ideału. Warto jednak dać szansę wielu różnym osobom na rozmowę i wymianę wiadomości.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Poniedziałek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Joachima, Kiry, Maurycego