REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Politechnika najbardziej prodoktorancką uczelnią w Polsce

Nauka

Politechnika Śląska zajęła I miejsce w konkursie na Najbardziej PRODOKtorancki Podmiot prowadzący szkołę doktorską lub studia (doktoranckie) w Polsce. Wyniki zostały ogłoszone przez Krajową Reprezentację Doktorantów.

W tym roku uroczystą galę i ceremonię ogłoszenia wyników Konkursu PRODOK 2020 zastąpiło wydarzenie w trybie zdalnym. Nagrody zostały przyznane w kategoriach: najbardziej prodoktorancka uczelnia w Polsce, najbardziej prodoktorancki Instytut PAN, najlepszy samorząd doktorantów. Ponadto wyróżniono podmioty zajmujące się wyjątkowymi działaniami na rzecz doktorantów w dobie pandemii COVID-19.

Kapituła konkursu przyznała I miejsce Politechnice Śląskiej jako Najbardziej Prodoktoranckiemu  Podmiotowi, prowadzącemu szkołę doktorską lub studia III stopnia. II i III miejsce zajęły kolejno: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Politechnika Wrocławska.

Konkurs PRODOK jest organizowany przez Krajową Reprezentację Doktorantów (KRD) – ogólnopolskiego przedstawiciela środowisk doktorantów. Do zadań KRD należą m.in. reprezentowanie i promowanie członków tej społeczności, wyrażanie opinii i przedstawianie wniosków, dbanie o podnoszenie jakości kształcenia, wspieranie samorządności doktorantów.

źródło: Politechnika Śląska

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Wtorek
Listopad 2021
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Andrzeja, Maury, Ondraszka