AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nowy klub sportowy w CH FORUM

Sport

W CH ORUM otwarty został nowy klub sportowy NA MAXA. Można w nim trenować krav magę - sztukę samoobrony i walki wręcz.

Klub NA MAXA ma już 15-letnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i umiejętności niezbędnych do posługiwania się krav magą. Co ciekawe, aby trenować nie trzeba legitymować się szczególną kondycją czy przygotowaniem - treningi dostosowane są do indywidualnych predyspozycji uczestników zajęć.

Zajęcia odbywają się w małych i średnich grupach, w trzech kategoriach zaawansowania dla osób w każdym wieku. Są także osobne treningi dla kobiet i mężczyzn oraz szkolenia specjalistyczne, np. z zakresu walki nożem, posługiwania się bronią i innymi narzędziami - wyjaśnia Marek Thorz, rzecznik prasowy FORUM.

W klubie NA MAXA odbywają się również zajęcia dla dzieci, od 3 roku życia. Instruktorzy organizują także obozy, kolonie i półkolonie.

- Każde zajęcia to świetna zabawa i sportowa atmosfera. Uczestnicząc w nich dzieci mają możliwość nauczenia się, jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach, a jedną z metod są realne symulacje zagrożenia w formie gier i zabaw. Ponadto zajęcia krav maga zwiększają pewność siebie, uczą konsekwencji w dążeniu do celu oraz kontrolowania emocji, a także promują zdrowy styl życia i szacunek do drugiego człowieka. Jako pierwszy w Polsce klub NA MAXA wprowadził system Primal Move, który rozwija prawidłowo układ mięśniowy dzieci, tak aby były naturalnie silne - wyjaśnia rzecznik FORUM.

Klub NA MAXA jest oficjalnym przedstawicielem federacji Krav Maga Global (KMG) funkcjonującej w 60 krajach na świecie, której szefem jest Eyal Yanilov (Izrael).

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z klubem: tel. 796 100 132 

https://www.namaxa.org/ oraz

 https://www.facebook.com/KravMagaNaMaxa/

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Czwartek
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa

REKLAMA