AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Na giełdzie samochodowej powstanie Hala Targowa. MZUK szuka dzierżawców

Miasto

Coraz większe zainteresowanie kupowaniem świeżych i zdrowych produktów spoza produkcji masowej widoczne jest zarówno na targach i bazarach, jak i w Internecie, gdzie bez problemu znaleźć można ogłoszenia o sprzedaży żywności prosto od rolnika. W Gliwicach w ten trend doskonale wpisuje się kameralny Targ na Zielonym i posiadające dłuższą historię zieleniaki, takiej jak ten Pod Murami, targ przy cmentarzu Lipowym czy zadaszona hala na Jasnej. Od 1 października do listy takich miejsc dopisana ma zostać Hala Targowa na terenie Giełdy Samochodowej przy ul. Błonie 12.

REKLAMA

Jak informuje MZUK, Hala Targowa ma byc dedykowana przede wszystkim polskiemu sektorowi rolno – spożywczemu oferującemu wszelkie produkty spożywcze i napoje, w tym wyroby cukiernicze i piekarnicze, nabiał, sery,mięso i drób oraz ich przetwory, ryby i owoce morza,napoje alkoholowe (piwa, wina, nalewki, wódki, itp.), suplementy diety, farmaceutyki, produkty stosowane w medycynie naturalnej, zioła i preparaty ziołowe, herbaty, dodatki spożywcze.

- Zapraszamy wszystkich chętnych rolników i producentów, handlowców regionalnych, lokalnych, marek niszowych, oferujących produkty tradycyjne, ekologiczne, wegetariańskie, wegańskie, naturalne, itp. Zapraszamy także sprzedawców oferujących naturalne kosmetyki, oryginalne rękodzieło i wyroby rzemieślnicze, (ozdoby i biżuteria, wyroby z drewna i wikliny dla domu i ogrodu, oraz inne), ceramikę artystyczną i użytkową, różne inne wyroby artystyczne i użytkowe w tym regionalne - piszą pomysłodawcy inwestycji.

Teren Giełdy w Gliwicach przy ul Błonie 12 jest doskonale skomunikowany (komunikacja miejska, bus, taxi) z bezpośrednimi zjazdami ze skrzyżowań DTŚ, A1 i A4. Dysponuje bardzo pojemnymi i wygodnymi parkingami oraz sprawną i doświadczoną administracją. Miejsce doskonale znane – w każda niedzielę kilkuset handlowców prowadzi na nim działalność a kilkanaście tysięcy osób je odwiedza.

Powierzchnia jaką dysponuje hala, podzielona jest na modułyKażdy zainteresowany będzie mógł wynająć dowolną ilość modułów oraz je zabudować według własnego pomysłu.

Istnieje możliwość podłączenia stanowisk  w energię elektryczną oraz wodę. Hala wyposażona jest w węzły sanitarne przeznaczone dla handlowców.

Planowane dni targowe: od wtorku do niedzieli w godzinach 7:00 – 17:00

Szczegółowe informacje można uzyskać:

  • Bezpośrednio w biurze giełdy w Gliwicach przy ul. Błonie 12 w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 15:00
  • Telefonicznie pod nr: 0-32 331 21 24; 0-32 335 61 58
  • e-mail: gielda@mzuk.pl

 

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

6
Czwartek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Jakuba, Sławy, Wincentego

REKLAMA