REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dla Leszka jest szansa. Poszukiwany jest dawca szpiku, ale w czasie pandemii to bardzo trudne

Kącik Prasowy

Ze względu na epidemię szukanie dawców szpiku jest bardzo ograniczone, bo nie można zorganizować akcji w realu, a - niestety- tu chodzi o ludzkie życie, które jest bardzo uzależnione od znalezienia potencjalnego dawcy i szybkiego zrobienia przeszczepu - pisze do nas znajoma 37-Leszka z Reńskiej Wsi, który - żeby żyć - pilnie potrzebuje przeszczepu szpiku.

Historia Leszka:

Przed diagnozą życie było łatwiejsze, miałem więcej siły. Teraz krótki spacer jest dla mnie ogromnym wysiłkiem. Jestem budowlańcem i złotą rączką. Majsterkowanie to jest to, co lubię najbardziej. Każdą wolną chwilę staram się spędzać z rodziną. Tęsknię za spontanicznymi wycieczkami, jazdą na rowerze, długimi spacerami z żoną czy wypadami na basen.

Niestety moje życie teraz wygląda inaczej: ciągłe przyjmowanie lekarstw i regularne wizyty w szpitalu.

Liczę, że dzięki przeszczepowi wrócę do normalnego życia i będę mógł u boku mojej żony patrzeć jak dorastają nasze dzieci, realizować swoje marzenia i po prostu będę mógł żyć. Będąc osobą zdrową człowiek żyje w nieświadomości. Dopiero teraz choroba otworzyła mi oczy i wiem jak ważna jest bezinteresowna pomoc.

Dlatego apeluję: rejestrując się w bazie Fundacji DKMS możesz dołączyć do grona potencjalnych Dawców i dać szansę na nowe życie mi i Innym chorym na nowotwory krwi.

Zarejestrować można się na stronie: https://www.dkms.pl/pl/szansa-dla-leszka?fbclid=IwAR1vD7YfM7vGrshF_8CnL4pxFXQbq9ZfvKW7BAjT7vSH0Iy-b0RCSd9xknk

Jeśli Twój szpik nie będzie mógł pomóc Leszkowi, być może uratuje życie innemu choremu. Jesteś zdrowy - podziel się zdrowiem.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Środa
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Geraldy, Honoriusza, Wery

REKLAMA