AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nie ma już Silesia Outlet. Jest Factory Gliwice

Miasto

FACTORY Gliwice dołączyło oficjalnie do sieci najpopularniejszych outletów w Polsce, zastępując centrum Silesia Outlet. To pierwszy obiekt tej marki na Górnym Śląsku i piąty w Polsce, obok outletów w Krakowie, Poznaniu oraz warszawskim Annopolu i Ursusie. W centrum, otwartym ponownie w poniedziałek 4 maja, zadbano o najwyższe procedury bezpieczeństwa i kompleksową ofertę zakupową. Zarządcą i właścicielem obiektu, obok Nuveen Real Estate, jest NEINVER - lider rynku outletów w Polsce i Hiszpanii oraz drugi, największy operator tego segmentu w Europie.

REKLAMA

Obiekt został włączony do sieci najpopularniejszych obiektów tego formatu w Polsce i odtąd korzystać będzie z synergii działań w obszarze zarządzania i najmu NEINVER, zyskując większą rozpoznawalność wśród partnerów biznesowych w kraju, jak i w całej Europie.

Śląski outlet został już zaopatrzony w nowe nośniki identyfikacji wizualnej na zewnątrz i w samym obiekcie. W najbliższym sezonie FACTORY Gliwice dołączy do globalnych kampanii reklamowych, które NEINVER realizuje w sześciu krajach europejskich. Właścicielami obiektu są NEINVER oraz Nuveen Real Estate.

Nad przygotowaniem do ponownego otwarcia zespół NEINVER pracował zdalnie przez minione półtora miesiąca, konsultując planowane rozwiązania ze specjalistami GIS, partnerami biznesowymi oraz innymi uczestnikami rynku. Kompleksowy zestaw zasad i procedur, wdrożonych w każdym z pięciu obiektów FACTORY, ma zapewnić klientom bezpieczne zakupy, a pracownikom salonów outletowych i firm serwisowych – bezpieczeństwo w pracy.

- Dużym wyzwaniem dla funkcjonowania naszych outletów w nowej rzeczywistości jest zachowanie wszelkich standardów sanitarnych, przy możliwie najmniejszym uszczerbku
dla pozytywnych doświadczeń zakupowych. To bardzo wymagające zadanie dla wszystkich zespołów pracujących nad sprawnym funkcjonowaniem każdego z centrów. Dlatego stawiamy na ścisłą i odpowiedzialną współpracę sprzedawców z pracownikami firm serwisowych i administracją obiektów
– mówi Bożena Gierszewska – Mroziewicz, Country Head NEINVER w Polsce.

Wszystkie centra FACTORY zostały zdezynfekowane przed otwarciem w przestrzeniach wspólnych i te działania są regularnie powtarzane w ciągu dnia - w miejscach najbardziej ryzykownych, jak klamki, poręcze, przyciski, toalety, czy punkty kasowe. Przy wejściach oraz w toaletach umieszczone zostały płyny dezynfekujące dla klientów, a także automaty, w których kupić można maseczkę, rękawiczki czy płyn do dezynfekcji. Przy każdym wejściu pracownicy ochrony kontrolują liczbę osób, znajdujących się w obiekcie, jak również stosowanie się do zaleceń dotyczących maseczek i rękawiczek. Zamknięte zostały place zabaw, kina dla dzieci, strefy restauracyjne czy strefy wypoczynkowe. Restauracje i kawiarnie pracują tylko sprzedając na wynos.

- Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi najemcami i dla nich przygotowaliśmy specjalny przewodnik dotyczący procedur sanitarnych, jak również współpracy z klientem w tym szczególnym czasie. Specjaliści VM przygotowali również poradnik dotyczący rozmieszczenia oferty w sklepach, by z jednej strony dobrze go wyeksponować, a z drugiej dopełnić najwyższych standardów bezpieczeństwa. Uważnie obserwujemy rynek i będziemy reagować na zmieniające się modele zachowań zakupowych wśród klientów – mówi Magdalena Chachulska, Asset Management Director NEINVER w Polsce.

 Na każdej witrynie sklepowej umieszczone zostały informacje dot. liczby klientów, którzy mogą znajdować się wewnątrz. W całym obiekcie wyznaczone zostały też bezpieczne strefy odległości.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Wtorek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Kamili, Kamila, Marcelego

REKLAMA