Janusz Moszyński oficjalnie potwierdził dziś start w wyborach (fragmenty wideo)

Wybory

Dziś na konferencji prasowej Janusz Moszyński, pełniący obecnie obowiązki prezydenta, potwierdził zarejestrowanie komitetu wyborczego pod nazwą Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Moszyńskiego. Jak podkreślił, o fotel prezydenta miasta ubiegał się będzie jako kandydat niezależny.

- Zdecydowałem się kandydować, żeby dać mieszkańcom realną alternatywę. Jeśli to, co zrobiłem dotąd i zrobię w ciągu najbliższego miesiąca, to po upływie tego czasu się jeszcze zobaczymy. Jeśli nie, to zakończę swoją misję - wyjaśniał Janusz Moszyński.

Pytany o poparcie którejkolwiek z partii politycznych, zaprzeczył. Dodał jednak, że jako samorządowiec zamierza współpracować z rządem, który jest organem decydującym m.in. o przyznawanych Gliwicom funduszach.

- Mam nadzieję, że mnie poprze jedno środowisko, to znaczy gliwiczanie. To są dla mnie adresaci zarówno mojej obecnej służby, jak i kampanii, którą zamierzam prowadzić. Natomiast jeżeli chodzi o Prawo i Sprawiedliwość, z tego co wiem, ta partia zdecydowała się nie wystawiać własnego kandydata - powiedział. - To miasto zasługuje na to, żeby temperaturę sporów trzymać na właściwym poziomie, bo z braku zgody nic dobrego nie wynika - dodał.

Co chciałby zmienić, jako prezydent?

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz