Pikselomania | Kserokopiarki Drukarki | Sprzedaż - Wynajem - Serwis

Pikselomania | Kserokopiarki Drukarki | Sprzedaż - Wynajem - Serwis

Wodzisławska, 158, 44-325 Mszana 323070909 biuro@pikselomania.pl
Udostępnij:  

Pikselomania | Automatyka biurowa

Pikselomania_automatyka_biurowa_slaskie

O Nas

Od 2012 roku sprzedajemy, wynajmujemy, serwisujemy kserokopiarki, plotery, drukarki na terenie całej Polski. W naszej ofercie znajdują się urządzenia drukujące nowe i poleasingowe – zawsze w 100% sprawne i objęte gwarancją. Posiadamy również: tusze i tonery (oryginalne lub sprawdzone, wysokiej jakości zamienniki), urządzenia skanujące, urządzenia biurowe (niszczarki, laminatory, bindownice), akcesoria biurowe.  W naszej ofercie znajdziesz urządzenia czołowych producentów – Ricoh, Brother, Sharp, Epson, Hp, Canon.

O jakości naszych usług w zakresie sprzedaży urządzeń i materiałów eksploatacyjnych świadczy certyfikat Premium Partner Brother Polska oraz certyfikat Firma Godna Zaufania Gold, a przede wszystkim powracający do nas klienci! Przekonaj się – dane kontaktowe tutaj

Sprzedajemy na terenie całego kraju. Nasz serwis działa przede wszystkim na terenie Śląska (Gliwice, Katowice, Częstochowa, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Cieszyn, Bielsko-Biała, Racibórz), Małopolski (Kraków), Opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice).

Zapraszamy również do naszej siedziby w Mszanie - dojazd jest łatwy. Znajdujemy się blisko zjazdu z autostrady A1 (zjazd Mszana), przy drodze wojewódzkiej 933 Jastrzębie Zdrój - Wodzisław Śląski. Kierunek Wodzisław Śląski.

Pikselomania - Mszana - Kopiarki

W naszej ofercie mamy m.in.:
- urządzenia drukujące: drukarki atramentowe i laserowe, urządzenia MFP, kserokopiarki, plotery, urządzenia wielofunkcyjne (nowe i używane; zawsze w 100% sprawne),
- materiały eksploatacyjne: wysokiej jakości tusze i tonery (oryginalne i bardzo wydajne zamienniki),
- urządzenia skanujące,
- urządzenia biurowe (niszczarki, laminatory, bindownice) oraz artykuły biurowe.

Więcej o naszej ofercie znajdziesz tutaj

Specjalizujemy się w dzierżawie kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych dla domu i biura. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie tutaj.

Dokonujemy serwisu, napraw różnych urządzeń biurowych.

Masz pytania związane z naszą działalnością? Skontaktuj się z Nami - chętnie odpowiemy na nie!