LA Marta Sendek Szkoła językowa

LA Marta Sendek Szkoła językowa

ul. Fornalskiej 16, 44-122 Gliwice 697 683 198 martasendek@gmail.com http://martasendek.com/
Szkoły językowe Udostępnij:  

Jeśli wahają się Państwo zapraszamy do umówienia się na pierwszą lekcję – jest ona darmowa, a pozwala na sprawdzenie czy to kurs, który spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszmy na zajęcia w naszej szkole.

Prowadzimy kursy dla dzieci od 4 roku życia, jak również dla dorosłych.

Kursy standardowe dla dorosłych

Na tych kursach nauczysz się mówić, rozumieć, pisać i czytać w języku angielskim. Dla początkujących przygotowaliśmy ciekawe zajęcia, na których przełamią barierę językową – naukę zawsze zaczynamy od mówienia! Na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego skupiamy się na komunikacji w języku docelowym oraz uzupełnieniu braków kursantów – nie będziesz musiał znów powtarzać tego co znasz – skupimy się na tym czego jeszcze nie umiesz!

Kursy konwersacyjne

Jeśli masz już wiedzę, ale potrzebujesz „przećwiczyć mówienie” po angielsku to kurs dla Ciebie. Nauczysz się swobodnie rozmawiać na każdy temat. Na początku skupimy się na rozmówkach w sklepie, przez telefon, w hotelu, na stacji itp., abyś już wkrótce mógł zabłysnąć na wakacjach :-). Później porozmawiamy na różne tematy, poszerzając Twoje słownictwo!

Kursy Business English

Potrzebujesz języka angielskiego w pracy? Z nami nauczysz się m. in. profesjonalnie odbierać telefony, rezerwować hotel czy składać zamówienie w restauracji. Nauczymy Cię języka używanego podczas negocjacji oraz innych spotkań. Korzystając z metod szybkiego zapamiętywania szybko opanujesz słownictwo branżowe, którego potrzebujesz. Potrafisz pisać e-maile i listy po angielsku? Z nami szybko opanujesz tę umiejętność.

ursy dla dzieci 7-13 lat

Jeśli jesteś rodzicem, wiesz jak ważny jest język angielski. Wiesz też zapewne, że szkoła nie zapewni dziecku warunków do pełnego opanowania języka obcego. Jesli Twoje dziecko ma braki w szkole, lub też ma możliwości i motywację, aby pójść o krok dalej niż rówieśnicy – zapraszamy! Organizujemy kursy indywidualne lub w małych grupach (do 6 osób), gdyż jest to najlepsza forma pracy z dziećmi – co więcej zależy nam, aby wszystkie dzieci miały szansę ” przećwiczyć mówienie”. Każdy kurs jest dostosowany do potrzeb uczniów – skupiamy się na uzupełnieniu braków oraz maksymalnemu poszerzeniu wiedzy leksykalno-gramatycznej. Dzięki naszym kursom Twoja pociecha nie tylko poczuje się pewniej za granicą, ale też poprawi swoje wyniki w szkole i zwiększy szanse na miejsce w wybranej przez siebie szkole.

Kursy dla młodzieży

Przed Tobą sporo egzaminów… ale także spore perspektywy wyjazdu za granicę na wakacje, szkolną wycieczkę czy wymianę międzynarodową… Z nami poszerzysz zasób słownictwa, będziesz rozmawiał na każdy temat w języku obcym, dopracujesz te części gramatyki, z którymi masz kłopot. Kursy układamy tak, aby były nie tylko ciekawe, ale także przygotowały Cię do egzaminów takich jak – gimnazjalny czy maturalny.

Kursy dla dzieci i młodzieży z problemami w szkole

Każdy z nas mówi w języku ojczystym – każdy z nas może opanować język obcy! Potrafimy pomóc każdemu – uważnie wybierając techniki nauczania oraz układając kurs pod konkretną jednostkę. W przypadku dziecka, które ma problemy w szkole z opanowaniem jezyka angielskiego – na podstawie podręcznika szkolnego uzupełniamy braki w jego/jej wiedzy, po czym rozszerzamy materiał, tak aby dorównało rówieśnikom, a nawet pokazało, że potrafi coś więcej

Zapraszamy!

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela