WorldTrans;Wypożyczalnia samochodów

WorldTrans;Wypożyczalnia samochodów

ul. Tarnogórska 12, 44-100 Gliwice 739 203 002, , info@worldtrans.pl www.worldtrans.pl
Wypożyczalnie samochodów Udostępnij:  

Gliwice doczekały się nowoczesnej, świetnie wyposażonej wypożyczalni samochodów Worldtrans.pl. Mieści się w sąsiedztwie dobrze znanej i lubianej kwiaciarni Róża, w Gliwicach przy ulicy Tarnogórskiej 12. 

Większość floty samochodowej to pojazdy nowe o bardzo niskim przebiegu. Wszystkie auta objęte są pełnym pakietem ubezpieczeń włącznie z Assistance, to gwarantuje bezpieczne i bezstresowe korzystanie z wynajmu.

Dodatkowym atutem jest wygodne i praktyczne rozwiązanie podstawienia samochodu do klienta na wskazany adres i o żądanej porze (jest to opcja dodatkowa).

Możliwy jest krótkoterminowy wynajem, minimum 24 godziny aż do miesiąca, czy też średnioterminowy, czyli od miesiąca do 23 miesięcy włącznie. Średnioterminowa oferta jest alternatywą dla leasingu czy zakupu w systemie ratalnym nie mówiąc już o dodatkowych wynikłych z posiadania samochodu kosztów utrzymania.  Koszty wynajmu są w pełni wliczane w koszty uzyskania przychodu.

Warto zwrócić uwagę, że koszty wynajmu mogą być zerowe.  Dotyczy to sytuacji, kiedy jest się poszkodowanym w zdarzeniu drogowym i szkoda powstała z winy prowadzącego drugi pojazd, czyli będzie likwidowana z OC sprawcy. Minimum formalności, po zgłoszeniu szkody ubezpieczycielowi należy odstawić pojazd na warsztat samochodowy, poinformować Worldtrans.pl, który dostarczy na wskazany adres samochód zastępczy.

Worldtrans.pl pomyślał także o amatorach kultowych polskich marek samochodów J

Jeśli kochacie old school w rodzimym wydaniu to ta wypożyczalnia Was nie rozczaruje.

 

Oferta Worldtrans.pl nie ma sobie równych na lokalnym rynku. Warto więc spróbować!

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela