PCSTORE

PCSTORE

Jagiellońska 9, 44-100 Gliwice 32 445 72 02, , sklep@pcstore.pl pcstore.pl
Artykuły komputerowe Udostępnij:  

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego. Istniejemy na lokalnym rynku od kwietnia 2005 roku.

 

Od stycznia 2006 jednym z głównych kanałów sprzedaży naszych towarów stał się internet. Dotychczas był to przede wszystkim serwis Allegro.pl, gdzie na
3 tematycznych kontach uzyskaliśmy dość pokaźną ilość pozytywnych komentarzy: bastus3dpcstore_plpcstore_2.

 

Główną gałęzią naszej działalności stała się produkcja oraz sprzedaż komputerów stacjonarnych. Poprzez specjalizację w tym obszarze jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najlepszą na polskim rynku cenę średniej/wyższej klasy jednostek komputerowych. Sprzedaliśmy ich w ciągu naszej pracy już ponad 20000 sztuk.

Umożliwiło to wypracowanie efektywnych metod montażu, nawiązanie dobrych kontaktów handlowych z dystrybutorami i producentami markowych komponentów oraz stworzynie profesjonalnego i szybkiego serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Doświadczenie w trudnym internetowym handlu wykształtowało pewien standard obsługi.

Do każdego klienta podchodzimy z ogromną troską,  cierpliwością i sympatią. Zdajemy sobie sprawę,  że zakupy  przez internet mogą wiązać się z wątpliwościami i ryzykiem. Rozumiemy też, że nie każdy musi posiadać obszerną wiedzę na temat sprzętu komputerowego, a prawie każdy musi obecnie go używać.

 U nas ryzyko nie istnieje, a poprzez stały kontakt z internetowymi klientami robimy wszystko by rozwiać  ich wątpliwości. Zawsze odpowiadamy na każde skierowane  do nas pytanie. Jesteśmy dla Państwa na gadu-gadu oraz pod telefonami komórkowymi, często nawet w nietypowych godzinach.  Wiemy, że potrzeba użycia komputera bywa czasami bardzo pilna. Też tak mamy !!

 Naszą podstawową zasadą jest :
To my jesteśmy tutaj dla WAS, a nie odwrotnie !!

Zapraszamy na pcstore.pl 

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela