REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Już dziś przenieś się do Baśniowej Szkoły Teatru

Rozrywka

Życie teatralne toczy się nie tylko w budynkach teatrów, ale także w przestrzeni lokalnej, a nawet wirtualnej. Tak też musi być i z Baśniową Szkołą Teatru, realizowaną przez Fundację W TO MI GRAJ, która z sal teatralnych i Młodzieżowego Domu Kultury, z powodu pandemii, przeniosła się do naszych domów! Dzięki współpracy artystów z Areną Gliwice i Telewizją Imperium, najmłodsi Gliwiczanie zobaczą jeszcze w grudniu przedstawienia Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi, kolektywu Lufcik na Korbkę, Baśni na Warsztacie oraz OTeatru. 

REKLAMA

W każdy poniedziałek o godz. 17:30, 19:30 i dla nocnych marków – o 21:30 zapraszamy na warsztaty teatralne na kanał telewizji Imperium. Bez obaw, powtórki szykują się w weekendy, a część materiałów dostępna jest także w internecie na kanale youtube Telewizji Imperium. Do końca roku czekają nas zajęcia w ramach teatru wyobraźni, lalkowego i tworzenia masek teatralnych. Te ostatnie przydadzą się także podczas domowych bali przebierańców. W Święta, natomiast, nie zapomnijcie odwiedzić na Facebooku Lufcika na Korbkę i Areny Gliwice. W pierwszy i drugi dzień świąt będą czekać tam atrakcję w postaci filmów, zimowych pokazów, opowieści i „Szydełkowej Szopki Babci Klary”.

-------------------------

Baśniowa szkoła teatru realizowana jest przez fundację W to mi graj. Projekt został dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Środa
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Albina, Wandy, Zenona