REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

W Knurowie powstanie Centrum Kreatywności

Powiat

CK Hard Club - pod tą nieco tajemniczą nazwą kryje się nowy Dom Kultury, który zostałby zlokalizowany w budynku przy ul. Witosa 6 w Knurowie, gdzie niegdyś mieściła się siedziba firmy WMS. Powstanie placówki to wyjście na przeciw postulatom wielu młodych ludzi, którzy zwracali uwagę na brak w centrum Knurowa - w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych - domu kultury, który stanowiłby uzupełnienie oferty realizowanej przez tego typu placówkę funkcjonującą w Szczygłowicach.

REKLAMA

Nowy obiekt ma być miejscem skupiającym wiele różnych aktywności kulturalnych, o czym można było się przekonac oglądając przygotowanym specjalnym filmie promocyjnym – zobacz film.

Dzięki nowej inwestycji, osoby zarówno utalentowane jak i pasjonaci kultury będą mieli możliwość udziału m.in. w koncertach, eventach, wydarzeniach scenicznych czy też zajęciach tanecznych oraz plastycznych. Ciekawostką, a zarazem nowym elementem będzie strefa chillout’u, czyli miejsce, gdzie będzie można zrelaksować się np. przy dźwiękach ambitnej muzyki, popijając dobrą kawę.

Realizacja nowego obiektu zacznie się od wykonania projektu zagospodarowania, co zaplanowano na przyszły rok.

Centrum Kultury w Knurowie zachęca mieszkańców miasta do dzielenia się swoimi pomysłami, które można byłoby zrealizować w CK Hard Clubie.

źródło: knurow.pl

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Środa
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Albina, Wandy, Zenona