AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pielęgniarka gliwickiego szpitala została ofiarą wandalizmu

Na Sygnale

"Dziś moja mama, pielęgniarka gliwickiego szpitala, została ofiarą wandalizmu. A może i też nudy sąsiadów (?) po 1.5 miesiąca przymusowego siedzenia w domu? Wychodząc jak co dzień o 6 rano do pracy, znalazła swój samochód z przebitymi oponami. Cały obsmarowany farbą ze sprayu" - pisze pani Ola na facebooku. Link do tej jakże smutnej historii przesłał do nas Czytelnik.

REKLAMA

Ostatnio, rzeczywiście, umilkły brawa na balkonach. Duża część społeczeństwa zaczęła się pielęgniarek bać, a tam gdzie strach, pojawia się agresja. Czy to ona leżała u źródeł aktu wandalizmu, tego oczywiście, nie wiemy. Wiemy natomiast, że takie sytuacje się zdarzają. Jeśli przypadek Pani Bogusi, mamy Pani Oli jest jednym z nich, jest nam podwójnie wstyd za sprawców. 

"Nie pozwólmy, by Ci, którzy robią teraz najwięcej, abyśmy mogli powrócić do „normalności” - zamiast wdzięczności - czuli się piętnowani.

Walczmy z hejtem i atakami poprzez jeszcze wdzięczność wobec tych, którzy wychodzą codziennie o 6 rano, nie wiedząc, co ich czeka, kiedy my wygodnie siedzimy sobie w domach pracując zdalnie i narzekając na brak nowości na Netflixie i zamknięte hotele i granice na majówkę" - apeluje Pani Ola. I dodaje, że jest dumna ze swojej mamy.

My przesyłamy wyrazy szacunku. 

Zdjęcia i historia - źródło: facebook.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

1
Poniedziałek
Czerwiec 2020
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Gracji, Jakuba, Konrada

REKLAMA