AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Tomek od lat pomaga niepełnosprawnym. Teraz powinniśmy pomóc jemu!

Miasto

O wspaniałych inicjatywach Stowarzyszenia "Cała Naprzód" pisaliśmy wielokrotnie. Jedną z osób od wielu lat zaangażowanych w pomaganie innym w tym stowarzyszeniu jest Tomek Rudziński. Niestety, teraz on potrzebuje pomocy dla swojej ciężko chorej żony. Udowodnijmy, że dobro wraca.

REKLAMA

Katarzyna Rudzińska ma 34 lata, męża i 2,5-letniego synka. Niestety, ma też nowotwór złośliwy z przerzutami do wątroby. Na portalu SiePomaga zbiera na terapię nierefundowanym lekiem Nivolumab.

Na stronie zbiórki czytamy:

"W czerwcu tego roku Kasia, moja żona, trafiła do szpitala. I właśnie tak cztery miesiące temu rozpoczął się nasz dramat. Żona wcześniej bardzo źle się czuła, bolało ją w dole brzucha, dlatego zrobiliśmy dokładne badania. Kiedy na początku lipca odebraliśmy wyniki histopatologiczne, nie mogliśmy uwierzyć w to, co było na nich napisane. Kasia ma nowotwór jelita grubego z przerzutami na wątrobę… Szok, załamanie, rozpacz. Kasia ma 34 lata, nasz synek 2,5 roczku. 

Katarzyna Rudzińska

Po szoku i chwili załamania powiedzieliśmy sobie, że się nie poddamy i będziemy walczyć o jak najlepsze leczenie dla Kasi. Konsylium w gliwickiej onkologii załamało nas  – ustalono rozpoczęcie leczenia dopiero na koniec sierpnia, a my nie mogliśmy tak długo czekać. Zaczęliśmy szukać pomocy u onkologów i chirurgów w całym kraju. Kolejne badania  wykazały, że Kasia ma mutacje genu KRAS, który jest odpowiedzialny za nowotwory trzustki, tarczycy, jelita grubego, płuc oraz szpiku kostnego. Żona właśnie skończyła czwarty cykl chemioterapii. Przed nią jeszcze dwie ciężkie operacje, usunięcie guza pierwotnego w jelicie grubym oraz zmian w wątrobie. 

Tydzień temu żona skończyła czwarty cykl chemioterapii. Nasz lekarz prowadzący zgodnie z raportem ONCOMPASS-u zaproponował dalsze leczenie immunoonkologiczne, które nie jest refundowane i którego nie jesteśmy w stanie sami udźwignąć finansowo. Wyciągnęliśmy największe „działa” przeciwko rakowi. Teraz musimy je jak najlepiej wykorzystać.

Razem z Kasią mamy wspaniałego 2,5-letniego synka. Kasia chce go wychować i patrzeć, jak dorasta. Aby tak było, musi żyć! Do tej pory miałem nadzieję, że nigdy nie będę musiał prosić o pomoc. W grę wchodzi jednak życie mojej ukochanej żony i bez wsparcia nie uda się jej uratować. Błagam, pomóż!

Tomasz, mąż"

Obecnie uzbierana jest połowa kwoty niezbędnej do rozpoczęcia leczenia. Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/walka-kasi?fbclid=IwAR38bSsAkrYwjGCEOIdD-Bw8E5fFxiF2-foHlyHhDciUjLdgwuPRz_ZNt4E#wplaty

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Niedziela
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Erwiny, Henryka, Mariusza

REKLAMA