REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wkrótce w Gliwicach Targi Trends 4 Kids. To już 3 edycja tego wydarzenia

Rozrywka

Po raz trzeci w Arenie Gliwice odbędą się targi których adresatami są przyszli rodzice, rodzice z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszyscy ci, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny dizajn, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

REKLAMA


Arena Gliwice, ul. Akademicka 50 /10 listopada 2019 / Godz. 10:00-17:00

 

Targi podzielone zostały na trzy strefy:

STREFĘ ZAKUPÓW - w tej strefie będzie można znaleźć odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowują atrakcyjne rabaty.

Realizując zakupy na stoiskach w kwocie łącznej 250 zł będzie można odebrać  prezent w punkcie organizatora (liczba przewidzianych prezentów jest ograniczona).


STREFĘ ŚWIADOMEGO RODZICA - dla rodziców i przyszłych rodziców organizatorzy targów przgotowali bogaty program prelekcji i warsztatów, w jakich będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania bezpłatnie z porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

STREFĘ ZABAWY - w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Bo - jak podkreślają organizatorzy - nuda tego dnia jest zabroniona! Najmłodsi Goście spotkają się m.in. z szalonymi naukowcami, będą kreować stworki z piany i wybuchowe wulkany, brać udział w zajęciach sensoplastycznych, tworzyć przy wielkoformatowych panelach dizajnu ze sznurka i przeżyją podwodną przygodę w świecie wirtualnym.

STREFĘ EKO WYBORU - organizatorzy wyjaśniają, że  jest dla nich szalenie ważne, by najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej, bo dzisiejsze wybory wpłyną na to, w jakim świecie przyjdzie im żyć, gdy dorosną. "Chcemy edukować i pokazywać w jaki sposób małymi krokami zmieniać codzienne nawyki, by zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej planety. Na najmłodszych czekają m.in. zajęcia recyklingowe m.in tworzenia woreczków wielorazowych na żywność. Pokażemy też jak kreatywnie zapakować świąteczne prezenty wykorzystując przedmioty, które znajdziemy w domu" - wyjaśniają pomysłodawcy.

Rodziców i wystawców chcą także zarażać ideą less waste i pokazywać jak można stać się eco friendly.  Warto sprawdzić na stronie wydarzenia trends4kids.pl w jaki sposób można pomóc włączając się akcje i aktywności, jakie przygotowane zostały na ten dzień.

 Więcej na: 

 trends4kids.pl

https://www.facebook.com/events/424108398139529/

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Wiga
Witam Jestem zainteresowana wystawą i sprzedażą swoich prac rękodzielniczych. Czekam na wiadomość. Pozdrawiam -J. Z.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Wtorek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Kamili, Kamila, Marcelego

REKLAMA