REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bardzo śmieszne piosenki - KONKURS Z BILETAMI na koncert Katarzyny Żak

Rozrywka

Już w przyszłą niedzielę w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej odbędzie się wyjątkowy koncert Katarzyny Żak, zatytułowany "Bardzo śmieszne piosenki". Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

REKLAMA

Aktorka wraz z zespołem muzycznym zaprasza publiczność od 15. do 99. roku życia do wspólnej zabawy przypominając czym tak naprawdę jest piosenka aktorska. I jak przy pomocy piosenki pokazać przeróżne wcielania kobiece, od zranionej kury domowej, rozpaczliwie zakochaną, kobietę uwikłaną w uzależnienie, morderczynię, po wampa z kieliszkiem chianti w ręku... Metamorfozy następują w szalonym tempie, aktorka co chwilę zmienia część kostiumów i rekwizyty... bo przecież każda kobieta jest inna. Nie daje widzowi chwili wytchnienia zapraszając do interakcji i wspólnego śpiewania, a ponieważ większość piosenek jest widowni znana - publiczność ma uśmiech na ustach po ostatni bis! W programie usłyszymy piosenki m.in. Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana, Mariana Hemara, Macieja Zembatego, Magdy Czapińskiej, Andrzeja Poniedzielskiego, Artura Andrusa. 

Artystce towarzyszą muzycy:  

Hadrian Filip Tabęcki- fortepian,  

Bartek Krauz- akordeon,  

Witold Cisło-gitara basowa,  

Piotr Malicki-gitara.

Bilety do nabycia: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/36643/Gliwice/Katarzyna+Żak/

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na koncert Katarzyny Żak. Aby wziąć udział w losowaniu należy do wtorku, 8 października na adres konkursy@tubagliwic.pl przesłać odpowiedź na pytanie: w jaką postać wcielała się Katarzyna Żak w serialu "Miodowe lata". 

Zgodnie z wymogiem ustawowym informujemy, że udział w zabawie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, wyłącznie dla celów tego konkursu. Rolę administratora pełnić będzie Tuba Gliwic. Dane przekazane zostaną organizatorowi wydarzenia.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

1
Poniedziałek
Czerwiec 2020
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Gracji, Jakuba, Konrada

REKLAMA