REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Inspirujący Teatr Rozrywki na BIS

Kultura

W tym tygodniu, podobnie jak w poprzednim, na scenie w CH FORUM zagoszczą spektakle Teatru Rozrywki. Zobaczymy recital Marty Tadli, Szkołę bluesa oraz Bajkę o małym złomiarzu. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

REKLAMA

- Na spektakle z udziałem aktorów jednej z czołowych śląskich scen można przychodzić od czwartku. Tego dnia (5 września) o godz. 18:00 recital Marty Tadli „Takiej miłości Wam życzę”. Składają się na niego znakomite piosenki autorstwa m. in. Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej czy Marka Grechuty. Zauroczona ich wyjątkowością Marta Tadla postanowiła zaśpiewać je jeszcze raz, we własnej interpretacji  - wyjaśnia Marek Thorz, rzecznik prasowy FORUM.

Jak dodaje, bardzo interesująco przedstawiają się również teatralne piątek i sobota. W pierwszym z tych dni, (6 września, o godz. 18:00) na scenie zaprezentowana zostanie „Szkoła bluesa” - spektakl zrealizowany w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych „Po godzinach”. Szkoła bluesa to muzyczny miraż spektaklu z historią polskiego bluesa w tle. Przepełniony bluesowym feelingiem, połączonym ze śląskim duchem. W programie dużo dobrej muzyki i opowieści o największych polskich, a zwłaszcza śląskich asach bluesa.

Z kolei w sobotę (7 września, o godz.  18:00) cykl spotkań z Teatrem Rozrywki w FORUM zakończy „Bajka o małym złomiarzu”. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku 5+. Spektakl porusza tematykę wartości, takich jak przyjaźń, mówienie prawdy, niepoddawanie się w postawionych sobie celach, no i co najważniejsze - miłość.

Wstęp na wszystkie spektakle jest wolny. Ich miejscem będzie lokal FORUM Inspirujących Spotkań na parterze (d. salon CCC).

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Środa
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Henryka, Igi, Włodzimierza

REKLAMA