REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Narwani z Kontekstu w CH FORUM

Rozrywka

Festiwal„Ulicznicy” zbliża się do końca, ale zanim on nastąpi czeka nas jeszcze kilka bardzo ciekawych wydarzeń. Wśród nich spora dawka śmiechu wywołana przez wrocławsko-opolską Grupę Improwizacyjną Narwani z Kontekstu. Kabareciarzy będziemy mogli oglądać już w najbliższy piątek, 26 lipca o godz. 19:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

REKLAMA

FORUM przypomina, że spektakle w gliwickim centrum odbywają się w formule Objazdowego Domu Kultury - imprezie towarzyszącej festiwalowi. Ich miejscem jest Forum Inspirujących Spotkań (parter, d. CCC) – przestrzeń zaadaptowana na cele artystyczno-rozrywkowe. Wstęp jest wolny.

Grupa Improwizacyjna Narwani z Kontekstu powstała w 2010 roku z członków Kabaretów Chyba, Dabz i Fczfartek. Systematycznie pojawiają się w Opolu w Teatrze im. J. Kochanowskiego, tworząc Kabaretowe Wieczory Artystyczne (KAWA). Grupa na scenie tworzy na żywo skecze, scenki rodzajowe, piosenki, wiersze, improwizuje quasi-gry telewizyjne.

Tematy, bohaterów, miejsca akcji podrzuca publiczność, mając tym samym realny wpływ na niemal wszystko, co dzieje się na scenie. Zapewnia to nieustanny kontakt z widownią, sprawiając, że każdy występ jest czymś więcej niż spektaklem do biernego oglądania. Inspiracją dla improwizacyjnego wyżywania się na scenie był telewizyjny program „Whose line is it anyway”, ale prawdziwie stymulującą częścią występu są widzowie, którzy sprawiają, że każdy występ jest niepowtarzalnym wydarzeniem 
i zaskakuje zarówno publiczność, jak i artystów.

Gliwickie CH FORUM o widzów, zwłaszcza tych najmłodszych, dba również w festiwalowe soboty.
Zaprasza w nie do odwiedzania od godz. 14:00 swojej Alejki w Parku Chopina. To miejsce kreatywnych, ale zarazem beztroskich zabaw dziecięcych, także zręcznościowych, w sąsiedztwie innych wydarzeń festiwalowych.

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Niedziela
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Lutosława, Normy, Pauliny

REKLAMA