REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Runmageddon - siła i charakter w Arenie Gliwice

Rozrywka

Arena Gliwice to miejsce, które zaskakiwało już nie raz. W dniach 6 i 7 lipca obudzimy, drzemiące w arenowej przestrzeni, możliwości. Tym razem solidnym zastrzykiem sportowej energii. Zapraszamy na Runmageddon!

REKLAMA

Runmageddon czyli zapewniający odżywcze skoki adrenaliny ekstremalny bieg z przeszkodami, zadebiutuje w Gliwicach w pierwszych dniach lipca. Od razu pojawia się pytanie, czy miejska przestrzeń jest odpowiednia na tego typu wyzwania? Z pełną odpowiedzialnością odpowiadamy, że tak, ponieważ znajduje się w niej taki obiekt, jak Arena Gliwice. Znane i nieznane lokalizacje gliwickiej Areny to wymarzone miejsca na zbudowanie wymagającego toru przeszkód.

Zaangażowane zostaną nieodkryte jeszcze zakamarki, a niejedno rozwiązanie zaskoczy uczestników.

Nie zabraknie atrakcji znanych z poprzednich edycji biegu, czyli m.in. zasłon ogniowych i dymnych, ścianek wspinaczkowych, równoważni, zasieków, zbiorników z wodą, błotem czy lodem. Trasy przebiegną również przez tereny Politechniki Śląskiej czy Parku Chrobrego.

Zapisy już ruszyły – gońcie po zwycięstwo!

Wystartować można w kilku kategoriach: Intro (3 km, 15 przeszkód), Rekrut (6 km, 30 przeszkód), Kids (1 km, 10 przeszkód), Junior (2 km, 15 przeszkód). Formuły Intro i Rekrut, przeznaczone są dla osób dorosłych, jednak Runmageddon zakłada także udział młodszych uczestników. Szesnastolatkowie, pod warunkiem osobistej i pisemnej zgody rodzica mogą wystartować z dorosłymi.

Formuła Kids przygotowana jest dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat, Junior dla młodzieży od 12 do 15 roku życia.

Nowością będzie, wprowadzenie, skierowanej do całych rodzin, formuły Family. Młodsi i starsi entuzjaści ryzykownych wyzwań, po raz pierwszy wystartują razem. Każda drużyna musi składać się z minimum jednego opiekuna (osoby dorosłej) oraz minimum jednego dziecka, w przedziale wiekowym od 4 do 15 lat.

Przeszkody zostaną dostosowane do możliwości mniejszych i większych uczestników akcji. Jednak wszyscy dostaną przysłowiowy „wycisk”. To na pewno fantastyczna, niezapomniana przygoda, dla tych którzy już zarazili swoje pociechy tą pasją i chcą powalczyć zespołowo.

Stawcie wspólnie czoła dwóm kilometrom rodzinnego wyzwania, naszpikowanego 15 kozackimi przeszkodami. Część z nich pokonacie wspólnie, część indywidualnie, o czym poinformują Was wolontariusze na trasie. Błoto, świetna zabawa i satysfakcja na mecie – gwarantowane! - zapewniają organizatorzy.

Zapisy pod linkiem: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-arena-gliwice-06-07-2019

Strefa Kibica

Warto pamiętać, że podczas Runmageddonu także widzowie nie będą się nudzić. Ze Strefy Kibica będzie można podziwiać zmagania uczestników i ich widowiskowe wyczyny. Na kibiców będzie czekać mnóstwo dodatkowych atrakcji, o których już wkrótce poinformujemy.

Nawet jeśli nie biegasz, warto przyjść, zobaczyć, poczuć atmosferę wyścigu i zwycięstwa. Choć wytrawni biegacze uczą nowicjuszy, że startujących w maratonie, tym bardziej w Runmageddonie nie pyta się o miejsce w zestawieniu. Wygrywa każdy startujący, bo to przede wszystkim wyścig ze sobą, z własnymi słabościami. Na najlepszych czekają wyróżnienia, tytuły i wieczna sława.

Wyróżnienia będą przyznawane w następujących kategoriach:

1. Seria Elite Kobiety – miejsca I-III

2. Seria Elite Mężczyźni – miejsca I-III

3. Masters Kobiet — miejsca I-III

4. Masters Mężczyzn — miejsca I-III

5. Najszybsza drużyna serii Elite — miejsca I-III

Więcej informacji na stronie www.arenagliwice.com i www.runmageddon.pl.

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Wtorek
Październik 2019
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Jadwigi, Leonarda, Teresy

REKLAMA