REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Diamentowe Czepki dla pielęgniarek ze Szpitala w Pyskowicach

Powiat

Po raz kolejny Statuetką „Diamentowy Czepek” zostały odznaczone pielęgniarki pracujące w pyskowickim szpitalu.

REKLAMA

To wyjątkowe wyróżnienie otrzymały w tym roku dwie pielęgniarki ze Szpitala w Pyskowicach: Brygida Garczarek – pracująca na Oddziale Chirurgii Ogólnej oraz Gabriela Janus z Oddziału Noworodków. Była to czwarta edycja przyznawania Statuetek „Diamentowy Czepek”. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystych obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz Dnia Położnej. W ten sposób Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach uhonorowała osoby zasłużone za upowszechnianie zasad etyki zawodowej, wzorowe wykonywanie swoich obowiązków oraz działania na rzecz integrowania środowiska pielęgniarek i położnych.

- Statuetka Diamentowy Czepek przyznawana jest szczególnie zasłużonym pielęgniarkom i położnym – informuje Edyta Bawor, przełożona pielęgniarek  w Szpitalu w Pyskowicach Sp. z o.o. – Tegoroczne laureatki nagrody całą swoją karierę zawodową związały ze Szpitalem w Pyskowicach, gdzie wzorowo wykonując powierzone obowiązki wykazały się również szczególnym uznaniem współpracowników. W tym roku pielęgniarki zostały wyłonione do nagrody głosami swoich koleżanek.

- Nagrodzonym paniom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dużo zdrowia i wielu dalszych sukcesów – mówi Leszek Kubiak, prezes Zarządu Szpitala w Pyskowicach sp. z o.o.

(źródło: Starostwo Powiatowe)

 

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Czwartek
Czerwiec 2020
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Christy, Helgi, Karola

REKLAMA