REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Szkolne wycieczki do Energylandii — moc zabawy i nauka w jednym!

Rozrywka

Wycieczki szkolne to dla uczniów świetna okazja na integrację z rówieśnikami oraz odpoczynek od codziennych obowiązków. Warto więc zapewnić dzieciakom i młodzieży taki wyjazd, który zapamiętają na długie lata i który nie będzie oparty tylko i wyłącznie na zwiedzaniu. Świetnym pomysłem na szkolną integrację jest naszym zdaniem podkrakowski Park Rozrywki Energylandia. Wbrew pozorom pobyt w nim to nie tylko świetna zabawa, ale też okazja do zdobywania nowej, przydatnej wiedzy o świecie. Chcecie się dowiedzieć więcej? Wszystko w dalszej części artykułu!

REKLAMA

Energylandia — dlaczego warto?

Energylandia to największy i zdecydowanie najbardziej atrakcyjny park rozrywki w kraju. Oferuje gościom aż 70 różnorodnych atrakcji, w tym m.in. 12 rollercoasterów, 20 interaktywnych gier i zabaw oraz 40 punktów gastronomicznych, więc na pewno organizatorzy wycieczek nie muszą martwić się o kwestie wyżywienia. Dodatkowo park oferuje również imponujące projekcje w kinie 7D oraz różnego rodzaju pokazy edukacyjne! Sprawia to, że wycieczka do Energylandii jest doskonałym połączeniem nauki i zabawy. Oczywiście pobyt w parku nie musi być jedyną atrakcją — można spokojnie połączyć go z wycieczką do Krakowa czy wypadem w góry. Na pewno będzie on świetnym dodatkiem do wyjazdu i wisienką na torcie atrakcji wycieczkowych.

Popularność wycieczek szkolnych do Energylandii

Wycieczki szkolne do Energylandii z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Wszystko za sprawą niesłabnącego rozwoju parku oraz zapewnieniu gościom atrakcji i adrenaliny na najwyższym poziomie. To również przyczynia się do tego, że ten park rozrywki jest niezwykle popularnym kierunkiem wycieczek szkolnych.

wycieczki szkolne - Energylandia

Jak wiadomo nie ma dobrej wycieczki bez planu i bez załatwienia wcześniej wszystkich formalności, po to, aby uniknąć problemów w jej trakcie. Jak jednak zorganizować wycieczkę, która będzie frajdą i wypoczynkiem dla uczniów oraz będzie również przyjemnością dla nauczycieli? Na pewno plan wyjazdu powinien być dostosowany do wieku uczestników. To, co spodoba się uczniom podstawówki, niekoniecznie spodoba się licealistom, podobnie jak nie wszystkie atrakcje dla młodzieży będą odpowiednie dla siedmio- czy dziesięciolatków. Warto przed wyjazdem porozmawiać z uczniami i poznać ich preferencje. Jednak możecie być pewni, że wyprawa do Energylandii (czy to ta wieńcząca wyjazd gdzie indziej, czy docelowa) przypadnie do gustu zarówno maluchom, jak i młodzieży. Planując wycieczkę szkolną, warto też pamiętać o tym, że taka wyprawa zawsze powinna zapewniać rozrywkę, a nie stanowić tylko formę nauki.

Wycieczki szkolne dla szkoły podstawowej: klasy 1-6

Na najmłodszych w Energylandii czeka kolorowa strefa o nazwie Bajkolandia. Znajduje się w niej aż 20 atrakcji przeznaczonych dla dzieci już od 2 roku życia! W strefie dla najmłodszych znajduje się między innymi nowoczesna strefa dziecięca CIRCUS ZONE, gdzie dzieci mogą przenieść się w świat ulubionych bajek oraz rollercoaster o uroczej nazwie ROLLER COASTER ŚMIEJ ŻELKI ENERGUŚ. Starsze dzieci na pewno znajdą coś dla siebie w Strefie Familijnej. Obejmujące ona aż 17 atrakcji, m.in. rozpędzający się do 75 km/h ROLLER COASTER DRAGON RMF, rollercoaster BOOMERANG oraz dwie wioski tematyczne gdzie można świetnie połączyć zabawę z nauką. Mowa o Wiosce Szwajcarskiej i Wiosce Wikingów. Uczniowie mogą korzystać ze wszystkich atrakcji wraz z nauczycielami. Bilet dla uczniów klas od 1 do 6 kosztuje 49 zł.

Wycieczki szkolne dla szkoły podstawowej: klasy 7-8

Przy organizacji wycieczek szkolnych dla podstawówki należy pamiętać, że zainteresowania uczniów starszych klas nie będą już takie same jak w przypadku młodszych dzieci. Uczniowie starszych klas będą zachwyceni ekstremalnymi atrakcjami. Prawdziwego zastrzyku adrenaliny dostarczy im niewątpliwie zabawa w Strefie Ekstremalnej lub strefie parku wodnego Water Park. Bilet dla uczniów klas 7-8 kosztuje 59 zł.

Wycieczki dla licealistów

Licealiści z pewnością na długo nie zapomną wrażeń, jakich doznają podczas przejażdżki mega coasterem HYPERION osiągającym imponującą prędkość 142 km/h, przy tym będącym najwyższym i najszybszym mega coasterem w Europie, oraz jazda rollercoasterem SPEED WATER COASTER, czyli najwyższym i najszybszym wodnym rollercoasterem na świecie. Te i inne niesamowite atrakcje czekają w Strefie Ekstremalnej. Bilet dla uczniów szkół ponadpodstawowych kosztuje 89 zł

Wycieczka szkolna jednodniowa

Wycieczki jednodniowe będą odpowiednie dla szkół znajdujących się w niedużej odległości od Zatora. To doskonałe rozwiązanie dla nauczycieli, którzy szukają pomysłu na wycieczkę szkolną z małopolski (wycieczka z Krakowa), śląska (wycieczka z Katowic) czy województwa podkarpackiego (wycieczka z Rzeszowa). Wycieczka jednodniowa dla dzieci obejmuje w tym przypadku dojazd, całodzienny pobyt na terenie Energylandii oraz powrót. Każdy kierowca autokaru dostaje bilet oraz kawę lub herbatę gratis!

Wycieczka szkolna dwudniowa

Wszystkim, którzy są zainteresowani pobytem dwudniowym polecamy nocleg w Western Camp Resort. To niezwykle klimatyczny obiekt stylizowany na kowbojskie miasteczko rodem z Dzikiego Zachodu. Uczniowie oraz opiekunowie będą mieli niezwykłą okazję spędzić noc w komfortowych pokojach 4 lub 6-osobowych domków, w klimatycznych wozach kowbojskich lub w prawdziwych indiańskich tipi! Warto wspomnieć, że jeden opiekun na grupę od 20 osób wzwyż dostaje nocleg gratis. Oferta dla szkół obowiązuje dla grup od 20 osób od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt.

Co obejmuje bilet?

Wyprawa do Energylandii to świetny pomysł na atrakcyjną cenowo wycieczkę szkolną, ponieważ dostęp do wszystkich atrakcji parku mieści się w cenie jednego biletu! Bilet ponadto obejmuje pokaz edukacyjny oraz udział w niezwykłych widowiskach. Na terenie obiektu znajduje się również bogato wyposażona strefa gastronomiczna. Dla wszystkich opiekunów kawa lub herbata gratis! Wszelkie informacje odnośnie cen biletów oraz atrakcji znajdują się w cenniku, oraz w ofercie dla szkół.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Czwartek
Czerwiec 2020
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Christy, Helgi, Karola

REKLAMA