AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Usługi dźwigowe Gliwice - Lider usług dźwigowych na Śląsku

Miasto

Sołtys sp. z o. o od ponad 25 lat wspiera firmy, świadcząc profesjonalne usługi dźwigowe. Jeżeli szukasz profesjonalistów, którzy wykonają dla ciebie podnoszenie ciężkim dźwigiem - dzwoń do nas!

Galeria zdjęć


REKLAMA

Szeroki zakres świadczonych usług dźwigowych

Zajmujemy się różnymi rodzajami prac. Stawiamy stalowe konstrukcje i hale, pomagamy wyposażyć je w suwnice, linie produkcyjne i inny osprzęt niezbędny w działalności firm. Czyścimy teren pod inwestycje, przenosimy materiały konstrukcyjne i rozładowujemy dostawy. Budujemy drogi, mosty i przepusty, a także realizujemy prace rozbiórkowe oraz przebudowy istniejących obiektów. Wykonujemy właściwie każdy rodzaj pracy, która wymaga użycia ciężkiego dźwigu.

Operatorzy naszych dźwigów to ludzie z wieloletnim doświadczeniem

To wszystko realizujemy z niebywałą precyzją i dokładnym planem. Pracują u nas najlepsi operatorzy, którzy doskonalą swoje umiejętności od lat. Potrafią z dużą dokładnością wykonać podnoszenie. Ich kompetencje są tak wysokie, że podejmujemy się również zleceń wymagających użycia dwóch dźwigów jednocześnie (np. tam, gdzie nie wjedzie ciężki sprzęt i muszą go zastąpić lżejsze żurawie).

Zlecone nam zadania są za każdym razem planowane i przeliczane. Mamy własne centrum technologiczne, w którym inżynierowie dokonują wszystkich obliczeń. Dzięki dokładnemu planowi i analizie potencjalnych zagrożeń minimalizujemy ryzyko niepowodzenia. Wynajem dźwigów w Sołtys sp. z o. o to gwarancja prac wykonanych z sukcesem!

Dojazd w niecałą godzinę

Naszym atutem jest też położenie w niedalekiej odległości od strefy ekonomicznej Gliwice. Nasza baza znajduje się w Tychach, skąd w kilka minut dostajemy się na autostradę A4, umożliwiającą nam dotarcie na miejsce prac. Do strefy dojeżdżamy w niecałą godzinę, co pozwala nam realizować również wezwania awaryjne, w nagłych przypadkach.

Lider w wynajmie dźwigów na Śląsku

W dyspozycji Sołtys sp. z o. o pozostaje prawie 30 maszyn o różnych parametrach technicznych. Dysponujemy dźwigami o nośności 500ton, jak również mniejszymi jednostkami. Własne zaplecze sprzętowe ułatwia nam dobranie odpowiednich żurawi do każdego zlecenia, a naszym klientom gwarantuje, że prace zostaną wykonane bez opóźnień i problemów. Wszystkie nasze dźwigi są do dyspozycji w bazie, w pełni sprawne i gotowe do akcji.

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Ćwierć wieku doświadczenia w pracach dźwigowych, bogate portfolio prac, najlepsi pracownicy i klienci, którzy polecają nas innym. Dzięki tym osiągnięciom zyskaliśmy miano lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Ciężkie dźwigi - wynajem w strefie ekonomicznej Gliwice - tylko w Sołtys sp. z o. o!

Usługi dźwigowe - Sołtys sp. z o. o. dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org

Zamów na:

https://dzwigi.org/gliwice-wynajem/

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Środa
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Henryka, Igi, Włodzimierza

REKLAMA