REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ponownie “skupują kulturę”. Ruszyła VI edycja dużej akcji charytatywnej

Kultura

Do 16 czerwca Stowarzyszenie Cała Naprzód zbiera m.in. książki, płyty i gry, które pojawią się następnie na kiermaszu zorganizowanym na gliwickim Rynku 23 czerwca. Przez najbliższe tygodnie można oddać niepotrzebne nam dobra kultury, a w finale wziąć ze stoisk te, które nam się przydadzą. A w kramach czekają na nowych właścicieli często prawdziwe perełki.

REKLAMA

- Książki wysypują Ci się z półek? Gry się zgrały, a komiksy i filmy znudziły? Z płyt CD planujesz zrobić niebanalny stroik? STOP! Niczego nie wyrzucaj! Podaruj to nam! My zorganizujemy charytatywny kiermasz kulturalny na gliwickim Rynku już w niedzielę 23 czerwca! - piszą organizatorzy.

 

Do 16 czerwca Stowarzyszenie zbiera: książki, komiksy, płyty winylowe, płyty CD, filmy na DVD,

gry planszowe, gry na PC, kasety magnetofonowe i rękodzieło.

 

Wszystkie przekazane rzeczy będzie można nabyć za dowolne datki w trakcie Wielkiego Finału Skupu Kultury, który odbędzie się 23 czerwca na gliwickim Rynku. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na pomoc niepełnosprawnym podopiecznym Stowarzyszenia Cała Naprzód.

 

PUNKTY ZBIÓRKI

 

Punktami zbiórki Skupu Kultury jak zawsze są wszystkie filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach oraz filie Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych.

Zbieramy głównie w Gliwicach, ale są z nami też Pyskowice, gdzie zaangażowała się Miejska Biblioteka Publiczna w Pyskowicach. Sieć punktów zbiórki z dnia na dzień się rozrasta. Bądźcie z nami na bieżąco i sprawdzajcie gdzie w Waszej okolicy można zostawić fanty.

 

JAK MOŻNA POMÓC?

 

ZORGANIZUJ ZBIÓRKĘ

Jeśli chcecie zorganizować zbiórkę w swoim miejscu pracy, zaprzyjaźnionej kawiarni, lokalu czy w szkole, skontaktujcie się z nami, dostarczymy plakat Skupu Kultury, umieścimy Was na mapce i zajmiemy się transportem zgromadzonych fantów.

To bardzo proste! I bardzo pomocne!

 

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM W MAGAZYNIE SKUPU KULTURY

Możecie także zaangażować się w prace z książkami na naszym magazynie. Jesteście chętni? Napiszcie do nas! Poinformujemy Was o terminach.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Czwartek
Maj 2019
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Leoncjusza, Michała, Renaty

REKLAMA