AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

OSOM organizuje otwartą dyskusję o ulicy Zwycięstwa

Miasto

W czwartek, 21 marca OSOM organizuje spotkanie związane z koncepcją przebudowy ul. Zwycięstwa. Uczestnicy rozmawiać będą o planowaniu miasta, o rozwiązaniach transportowych, modelowym projektowaniu i urbanistyce. Organizatorzy przedstawią szczegóły badań społecznych, analiz i opracowań na temat ulicy Zwycięstwa.

REKLAMA

Dzięki zaprezentowanej przez Urząd Miejski koncepcji przebudowy ul. Zwycięstwa wszystko pozornie stało się jasne, choć wiele istotnych pytań pozostało nadal bez odpowiedzi.

- W jaki sposób przekształcona ulica będzie powiązana z otoczeniem? Jaką funkcję w mieście będzie w przyszłości pełniła, jeżeli zostanie poddana tylko kosmetycznym zmianom? Czy ma być miejscem przelotowym - trasą dojazdową, czy może miejscem skupiającym - przestrzenią zajmowaną w części przez restauratorów? A może czymś pośrednim? Zapraszamy wszystkich do rzeczowej dyskusji – mówią organizatorzy.

Na spotkanie zostali zaproszeni: Agata Twardoch - architektka i urbanistka (Politechnika Śląska), Tomasz Tosza - specjalista od transportu, zastępca dyrektora (Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie) i Paweł Jaworski - urbanista (Miastoprojekt).

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Środa
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Henryka, Igi, Włodzimierza

REKLAMA