REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Gliwicki Polish Happy Jazz Fest doceniony

Kultura

Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego „Polish Happy Jazz Fest 2018” uplasował się na trzecim miejscu w ankiecie „Jazz Plebiscyt 2018” jako polskie, jazzowe wydarzenie koncertowe. To spore osiągniecie fundacji i festiwalu promujące Gliwice.

REKLAMA

- Czytelnicy miesięcznika JazzPRESS oraz słuchacze RadiaJAZZ.FM już po raz drugi z rzędu zauważyli i docenili gliwicki festiwal, organizowany przez Fundację Jazzu Tradycyjnego, który tym samym umacnia swoją pozycję na mapie jazzowych wydarzeń w Polsce - informuje dyrektor festiwalu, Adam Solski.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Jazzu Tradycyjnego z siedzibą w Gliwicach. Nadrzędnym celem działalności fundacji jest ratowanie zagrożonego dziedzictwa kulturowego jakim jest Jazz Tradycyjny, a czyni to poprzez rozwój, promocję oraz upowszechnianie najstarszych jazzowych styli, a także poprzez jazzową edukację i rozwój muzyczny młodego człowieka. Fundacja dąży do zachowania i przetrwania wymierających, archaicznych gatunków Jazzu.

Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego „Polish Happy Jazz Fest” jest największym przedsięwzięciem fundacji. Adresowany jest do wszystkich. Bez znaczenia czy ktoś jest koneserem, czy totalnym jazzowym amatorem, czy jest piękny i młody, czy już tylko piękny, każdy świetnie będzie się bawił i wyniesie w swym sercu radość i pozytywną energię.

źródło: http://phjf.fjt.com.pl

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Estery, Kiry, Rudolfa

REKLAMA