REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Absolwentka XXI wieku studiowała w Gliwicach

Nauka

Agata Goik, absolwentka Politechniki Śląskiej, zwyciężyła w kategorii biznes w plebiscycie Absolwent XXI wieku na najciekawsze i najwybitniejsze osobowości wśród absolwentów uczelni wyższych z województwa śląskiego. Konkurs miał na celu promocję uczelni wyższych z województwa śląskiego i ich absolwentów. W głosowaniu internetowym wybrano laureatów z sześciu kategorii: biznes, nauka, sport, kultura, samorząd oraz polityka i działalność społeczna.

REKLAMA

Agata Goik, absolwentka Wydziału Architektury, zdobyła uznanie internautów dzięki swoim osiągnięciom w zakresie projektowania. Posiada duże doświadczenie w projektowaniu różnych form architektonicznych. Brała udział w konkursach projektowych, zdobyła m.in. I nagrodę w konkursie na zagospodarowanie terenu w Tychach oraz w konkursie Projekt Roku 2013 na Politechnice Śląskiej. Otrzymała również III nagrodę w ogólnopolskim konkursie na projekt mebli miejskich w Jastrzębiu Zdroju oraz uczestniczyła w zespole projektowym, który zdobył III nagrodę za opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej budynku gminnego dla centrum społeczno-kulturalnego w Sośnicowicach.

Obecnie prowadzi działalność  w Małopolsce i na Śląsku. Jej studio, Goik Architects, specjalizuje się w projektowaniu budynków mieszkalnych, biurowych, usługowych, a także wnętrz do tych przestrzeni. 

Plebiscyt Absolwent XXI wieku zdobył popularność w całym województwie i ogromną ilość głosów na etapie wyboru zwycięzców. Dzięki wsparciu uczelni oraz mediów, informacje o zasłużonych, ciekawych absolwentach dotarły do wielu mieszkańców województwa i przyczyniły się do promocji szkolnictwa wyższego w regionie.

Wśród ponad 100 kandydatów, w konkursie wzięło udział aż 15 absolwentów Politechniki Śląskiej.

(źródło: Politechnika Śląska)

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Sobota
Maj 2019
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

REKLAMA