AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Poprosiła, by zaopiekować się psem… Gdy znaleźli ją policjanci, miała już sznur na szyi

Na Sygnale

Dosłownie sekundy dzieliły desperatkę od tego, by swój zamiar wprowadziła w czyn. Pętla przewieszonego przez drzewo sznura znajdowała się na jej szyi.

REKLAMA

- Było kilka minut przed godziną 17.00. Chwilę wcześniej nieznana kobieta zadzwoniła pod numer alarmowy 112 i poprosiła, by zaopiekować się jej psem. Oświadczyła też, że życie nie ma sensu. Nie wskazała miejsca swojego pobytu – relacjonują policjanci.

Funkcjonariusze bezzwłocznie wyruszyli w rejon gminy Pilchowice, skąd wykonany został telefon. Wiedzieli, że muszą działać szybko.

- W ustalony szybko rejon skierowano wolne radiowozy. Dwaj młodzi policjanci z knurowskiego komisariatu, przeczesujący rejon Żernicy, uzyskali informację od przypadkowego mężczyzny, którego zdziwiło zachowanie nieznanej mu kobiety – jak twierdził, odrzuciła ona telefon i pobiegła w stronę lasu. Mundurowi domyślili się, że nie jest to zbieg okoliczności i biegiem ruszyli we wskazanym kierunku - ciągną opowieść mundurowi.

Udało im się szybko odnaleźć desperatkę, choć ta była dosłownie o krok od zrealizowania swojego planu. Na szyi miała pętlę. Policjanci podbiegli więc do niej, przytrzymali i odcięli sznur.

Wezwane na miejsce pogotowie zbadało 40-latkę. Lekarz podjął decyzję o przewiezieniu jej do szpitala psychiatrycznego.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Niedziela
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Jarosława, Konrada, Selmy

REKLAMA