REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Polska Noc Kabaretowa w Hali Arena – konkurs z biletami

Rozrywka

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Tym razem okazja do świętowania w dobrych humorach będzie wyjątkowa ¬– 100-lecie Niepodległości. Wydarzenie odbędzie się 28 października w Hali Arena. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

REKLAMA

- Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez – zapowiadają organizatorzy.

- Utarło się, gdy mamy do czynienia z podobnym świętem, najlepiej zafundować sobie koncert muzyki poważnej, wiązankę pieśni patriotycznych albo kogoś, kto coś śpiewa po łacinie. Śmiech jest nie na miejscu. A naszym zdaniem jest jak najbardziej! Przecież to wesoła rocznica- mówi Kabaret Moralnego Niepokoju.

Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu. 

Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.

Informacje i bilety:

www.kabaretowebilety.pl

www.kulturairozrywka.pl

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. A skoro ma ono satyrę w tle, otrzymają je dwie osoby spośród tych, które do 21 października na adres konkursy@tubagliwic.pl prześlą autorskiego mema dotyczącego Gliwic, wraz ze zgodą na jego publikację. Wybrane zdjęcia opublikujemy na naszej stronie www.tubagliwic.pl oraz na fanpage’u. Prosimy o informację czy i jak mają być podpisane.

 

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Niedziela
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Jarosława, Konrada, Selmy

REKLAMA