REKLAMA

REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

W kobiecym kręgu

Rozrywka

Latające Kręgi kobiet na Śląsku, które zapoczątkowała Agata Dutkowska, właścicielka Latającej Szkoły, to niezwykła idea łączenia kobiecości, biznesu i autentycznej historii osobistej, która inspiruje bogactwem doświadczeń, z życiowym przewodnictwem na czele.

Kobiety spotykają się na Latających Kręgach od 5 lat regularnie,  po to aby przede wszystkim zapoznać się ze wzmacniającą opowieścią bohaterki. Kobiety odważnej, która postanowiła iść za głosem swojego serca i zrealizować swoje marzenia. Która dzieli się opowieścią o drodze do sukcesu, nie zawsze usłanej różami. Każda bohaterka wnosi swój osobisty pierwiastek w to spotkanie a każda uczestniczka bierze dla siebie tyle, ile potrzebuje. Są emocje, atmosfera przynależności, wspomnienia, zacieśniają się więzi i powstają kooperacje biznesowe.

Historie kobiet inspirują inne kobiety, ponieważ są bliskie każdej z nas. Poprzez niewidzialną nić porozumienia serc oraz podobieństwa emocji, jakie wywołują. Na Latających Kręgach kobiety zachęcone wsparciem, wprawiają w życie to, co zepchnięte i ukryte na dnie serca, różne tęsknoty i marzenia. Pobudzają świadomość samej siebie, wybijają się z rytmu rutyny i stagnacji, otwierają na nowe. Zawierają cenne znajomości i zakładają biznesy.

Barwny album doznań i świętowanie

Przez 5 lat na Latających Kręgach spotykały się kobiety o różnych osobowościach i temperamencie, na różnych etapach życia i biznesu.  Niektóre z bohaterek to kobiety, które znane są już szerzej, ze względu na obecność w mediach i ewolucję popularności własnej działalności. Dla wielu kobiet był to czas dokonywania przełomowych zmian. A także czas kiedy doświadczały one poczucia utraty czegoś lub kogoś. W kręgu kobiet te zmiany przynosiły świadomość, że pojawiają się aby domknąć w nas jeden rozdział a otworzyć nas na drugi. Wszystkie bohaterki w trakcie minionych 5ciu lat zaznaczyły swoją obecność niezwykłą energią, jaką dało się odczuć i która na długo zostawała z uczestniczkami tych spotkań. I na pamiątkę tych chwil 24 i 25 listopada 2018 roku, 40 z nich ma możliwość celebrować piękno i siłę kobiet, dzięki którym Latające Kręgi na Śląsku wpisały się na stałe w kalendarz wydarzeń, na które warto chodzić. Okrągłe 5 -lecie Latających Kręgów na Śląsku to doskonała okazja do imprezy urodzinowej pod hasłem relaks-integracja-rozwój. I taki też zamysł miały Gabriela Luboń, Katarzyna Kruszenko (współprowadzące Latające Kręgi na Śląsku) i ich Szmaragdowy team. Mają to być wSPAniałe urodziny czyli połączenie odpoczynku, relaksu i wzajemnych współzależności, w klimacie Baśni tysiąca i jednej nocy.

Pomysł na celebrację 5 urodzin Latających Kręgów na Śląsku wziął się z potrzeby uwieńczenia tych wspólnych lat. Przepiękne wnętrza hotelu Papuga Park Hotel w Bielsku Białej zachęcają do poddania się atmosferze podążania za obfitością doznań. Będzie uroczysta kolacja, zabiegi wellness i spa, warsztaty rozwojowe, rozmowy z prawnikiem, a także spotkanie z fotografem; Szczegóły: https://wspanialeurodziny.wordpress.com/

Bo czasem nie potrzeba rewolucji żeby wzlecieć na wyżyny relaksu, integracji i rozwoju aby móc w pełni zregenerowana wrócić na życiowe tory. Czasem wystarczy zadać sobie pytanie, na " dzień dobry " - na co jestem dziś gotowa?
Na co Ty jesteś dziś gotowa? 

 

Autorka artykułu: Ania Czupryniak-Fabiniak

Autorka zdjęć: Dominika Rudzka - chybanapewno

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

12
Środa
Grudzień 2018
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Ady, Aleksandra, Dagmary