REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Miuosh gościem pierwszego dnia Festiwalu JIMEK+

Kultura

Miuosh pojawi się podczas pierwszego dnia festiwalu JIMEK+ jako gość specjalny. Wraz z orkiestrą pod batutą Radzimira Dębskiego wykona specjalnie przygotowany materiał z bezprecedensowych koncertów zagranych wspólnie z NOSPRem w 2015 roku.

REKLAMA

Połączenie klasyki i hip-hopu pokazało, że to tylko dwa pozornie nie pasujące do siebie światy. Wspólny projekt Miuosha i Radzimira Dębskiego wraz z symfonikami katowickiej NOSPR stał się przełomowy. Artyści wspólnie stworzyli nową hip-hopową jakość. Popularność projektu przekroczyła wszelkie oczekiwania i udowodniła, że tworzenie projektów odważnych i przy tym niekonwencjonalnych może spotkać się z ogromnym uznaniem.

 

Wszystkie ich dotychczasowe koncerty przyciągały rzesze fanów, jednak tylko nieliczni mieli okazję usłyszeć koncert na żywo. Projekt rozpoczął się w 2015 roku. Koncerty które odbyły się wówczas w NOSPRze cieszyły się ogromną popularnością. Kolejki po bilety ustawiały się już w nocy. Tylko nieliczni, mimo zwiększenia ilości koncertów mogli wziąć udział w wydarzeniu. Latem 2016 roku wystąpili z projektem na Solidarity of Arts w Gdańsku. W tym roku w Szczecinie, gdzie w ciągu godziny od uruchomienia sprzedaży sprzedały się wszystkie bilety na widowisko.

Płyta MIUOSH x JIMEK x NOSPR 2015 w ciągu dwóch tygodni zyskała status Złotej płyty. Jej limitowana ilość rozeszła się błyskawicznie.

 

Miuosh to reprezentant śląskiego rapu. W swoich tekstach często podkreśla przywiązanie do regionu, szczególnie do Katowic. Stworzył kilka niezwykłych projektów muzycznych, za każdym razem kreując coś, czego na polskiej scenie muzycznej jeszcze nie było. Tak było z projektem FDG ORKIESTRA, MIUOSH x JIMEK x NOSPR oraz z najnowszym projektem artysty MIUOSH | SMOLIK | NOSPR, który odniósł niezwykły sprzedażowy sukces.

 

Line-up festiwalu JIMEK+

Podczas pierwszego dnia festiwalu JIMEK+ na scenie wystąpi: JIMEK SYMPHONIXX, Kaliber 44, The Kuti Mangoes, Bokanté oraz z gościnnym udziałem Miuosh.

Drugiego dnia na scenie: JIMEK SYMPHONIXX, Rumba de Bodas, Alune Wade, Krzysztof Zalewski, The Dumplings oraz gościnnie Pharoahe Monch.

 

Bilety oraz pakiety PREMIUM

Bilety oraz karnety na festiwal do nabycia na stronie eventim.pl. W ofercie dostępne są również pakiety PREMIUM w tym sektory VIP oraz loże VIP – cena już od 459 zł.  Więcej informacji dostępne na stronie Festiwalu oraz Arena Gliwice oraz pod adresem premium@arenagliwice.com

 

Wszystkie informacje o festiwalu na: jimekplus.pl

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Estery, Kiry, Rudolfa

REKLAMA