REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Niech Cisza Milczy – mocny festiwal w Pyskowicach-Dzierżnie

Kultura

Już jutro (w sobotę, 18 sierpnia) przy ul. Piaskowej 70 w Dzierżnie (Pyskowice) odbędzie się 7 edycja Moto Rock Metal Festiwal „Niech Cisza Milczy”.

REKLAMA

Pomysł zrodził się z inicjatywy zespołu Spatial. – Chcieliśmy, by coś ciekawego – w sensie muzycznym – zadziało się w naszej okolicy, i jak każdy zespół metalowy czy rockowy, by udało nam się zaistnieć na scenie – wspominali muzycy w wywiadzie udzielonym Magazynowi HydeParkNews. - Poprosiliśmy pyskowicki Dom Kultury o wsparcie i po kilku rozmowach doszliśmy do konsensusu, co przerodziło się w naprawdę niezły festiwal.

Pierwsze dwie edycje były tylko prologiem do tego, co działo się potem. Sama impreza okazała się naprawdę strzałem w dziesiątkę, bo już na trzeciej edycji zagrał HATE jako headliner oraz EMBRIONAL – tych nazw adeptom sztuki metalowej przedstawiać nie trzeba. I takimi małymi krokami udało nam się stworzyć coś naprawdę świetnego dla wszystkich fanów ciężkiej muzyki. – Robimy to z pasji i będziemy robić póki starczy nam sił i czasu – dodają muzycy.

W tym roku na scenie NCM pojawią się tacy wykonawcy, jak: Obscure Sphinx , MartYriuM (malta), Mentor, Doomas, Scylla czy Hegemony. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Czwartek
Czerwiec 2020
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Christy, Helgi, Karola

REKLAMA