REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Piast przygotował dla kibiców dodatkowe atrakcje

Sport

Już w niedzielę 12 sierpnia lider tabeli podejmie aktualnego mistrza Polski. Z tej okazji przygotowaliśmy serię atrakcji dla kibiców, szczególnie tych najmłodszych!

Na godzinę przed rozpoczęciem meczu pod stadionem, między kasami a bramofurtami będą wystawione stanowiska z wodą oraz namioty, które umożliwią kibicom schronić się przed pełnym słońcem. Wszyscy czekający w kolejce, będą mogli się -choć na chwilę- schłodzić. Ochłodę przyniesie także kurtyna wodna umieszczona wzdłuż bramofurt i kas.

Przy bramofurtach sektora rodzinnego na godzinę przed rozpoczęciem meczu będą prowadzone animacje dla dzieci, oczekujących na wejście na stadion. Maluchy będą miały okazję m.in umalować sobie buzie w barwach narodowych (z okazji zbliżającego się Święta Wojska Polskiego) oraz Piasta Gliwice.

Na chwilę przed rozpoczęciem spotkania animacje dla najmłodszych przeniosą się pod sektor rodzinny. W kąciku zabaw dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanych tarcz i ścianek strzeleckich, modelować balony, malować twarze i kolorowanki oraz skorzystać z zabaw z chustą animacyjną i baniek mydlanych. Wszystko to pod okiem dwóch wyszkolonych, pełnych pomysłów animatorów.

W związku z dużym zainteresowaniem na bilety na sektory rodzinne U i T pula biletów rodzinnych została zwiększona o sektory O, P, R, S. Oznacza to, że zamiast konieczności zakupu dotychczas obowiązujących pojedynczych wejściówek na te sektory, będzie można skorzystać z pakietów rodzinnych. Nie oznacza to natomiast, że sektory O, P, R, S wchodzą w skład sektora rodzinnego.

Warto także dodać, że w przerwie meczu odbędzie się konkurs z udziałem uprzednio trzech wytypowanych karnetowiczów, w którym każdy wygrywa! Konkurencja "sam na sam" z udziałem trzeciego bramkarza drużyny, która polega na strzeleniu gola między tyczkami.

Biuro Prasowe
GKS Piast SA 

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Poniedziałek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Jadwigi, Leonarda, Teresy

REKLAMA