REKLAMA

REKLAMA

Gliwicka "Wiewiórka Na Drzewie" organizuje kolejny Wiewiórostock. Potrzebne wsparcie

Rozrywka

Wiewiórstock jest spontanicznym wydarzeniem stworzonym w 2008 roku na festiwalu Przystanek Woodstock przez gliwicki zespół Wiewiórka Na Drzewie. - Wiewiórstock powstał z potrzeby serca, z potrzeby zrobienia czegoś fajnego, w strugach deszczu i pod klapą busa, gdy mieliśmy tylko jedną gitarę, dwie djemby i kij deszczowy. Ludzie z okolicznych namiotów przyszli do nas, mimo potwornej ulewy, tańczyli i bawili się świetnie, nawet piorun walący w drzewo nieopodal im nie przeszkodził, co utwierdziło nas w przekonaniu, że za rok przyjedziemy całą kapelą i zrobimy coś jeszcze fajniejszego! - wspominają członkowie zespołu. I proszą o wsparcie dla jubileuszowej, 10 edycji tego wydarzenia.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Wiewiórstock przez te wszystkie lata stał się wyjątkowym miejscem spotkań wielu ciekawych wykonawców z jeszcze ciekawszą, kolorową publicznością.

- Miejsce co roku budujemy od zera, już tydzień przed przystankowymi koncertami, w lesie pojawia się Wiewiórstockowa wiata wzniesiona rękami wiewiórkowej bandy. Obok wiaty sukcesywnie wyrastają namioty i już tylko czekamy na ten jeden dzień w roku, kiedy możemy spotkać się z naszymi przyjaciółmi z całej Polski, którzy grają, śpiewają i tworzą rozmaitą muzykę w rozmaitych zespołach - wyjaśniają gliwickie "Wiewiórki".

Wspierając Wiewiórstock można pomóc zbuddować wiewiórkową wioskę, miejsce wiewiórkowych muzycznych spotkań!

- Z roku na rok impreza się rozrasta. Cieszymy się z tego spotkania niezmiernie! Dzięki Waszemu wsparciu stworzymy profesjonalnie zbudowane i bezpieczne miejce. Podium, podesty, zadaszenie, zabezpieczenia. Przywieziemy instrumenty muzyczne, zadbamy o sprzęt i nagłośnienie, podniesiemy znacząco jakość spotkań! - piszą muzycy na stronie zbiórki pod adresem https://wspieram.to/wiewiorstock2018?pokaz_projekt=1.

Wiewiórstock jest darmowy, cała inicjatywa od lat powstaje z pasji i potrzeby jego organizatorów. - Nie pobieramy żadnych wynagrodzeń za swoją pracę - podkreślają Wiewiórki. -  Możecie mieć pewność, że całość środków uzbieranych przez wspieram.to zostanie przeznaczona na koszta rzeczowe organizacji Wiewiórstocku i może, po raz pierwszy w historii, będziemy mogli oddać artystom koszty dojazdu! 

Przypominamy: gliwicki zespół można wspomóc poprzez portal crowdfundingowy, pod adresem: https://wspieram.to/wiewiorstock2018?pokaz_projekt=1.

 

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Niedziela
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Bogusława, Liwiusza, Tekli

REKLAMA