REKLAMA

Są THE BEST! Gliwiccy studenci laureatami konkursu Volkswagena

Nauka

Studenci Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki – Marek Bonk i Antoni Zegartowski – zajęli I miejsce w konkursie Volkswagen BE THE BEST! Laureaci zostali nagrodzeni za stworzenie najbardziej innowacyjnego projektu w tematyce systemu nadzoru nad usuwaniem awarii na spawalni wraz z aplikacją na urządzenia mobilne (Android lub iOS). Gratulujemy!

REKLAMA

BE THE BEST to konkurs organizowany przez Volkswagen Poznań dla studentów uczelni z całej Polski. Uczestnicy indywidualnie bądź w dwuosobowych zespołach wybierają jeden z zaproponowanych tematów, opisanych jako case study przez działy fachowe, i tworzą swój własny projekt. W trakcie jego trwania wspierani są przez opiekunów tematów. Najlepsze prace zostają nagrodzone, a nowatorskie idee mają szansę zostać wdrożone w fabrykach Volkswagena.

Laureaci konkursu otrzymują nagrody finansowe nawet do 10 tys. zł oraz udział w letnich praktykach.

Konkurs BE THE BEST jest również przykładem praktycznej formy współpracy nauki i biznesu. Opracowywane przez studentów innowacyjne projekty dotyczą problemów, których rozwiązywaniem zajmują się na co dzień pracownicy spółki. To doskonała okazja do tego, by skonfrontować wiedzę teoretyczną z rzeczywistą sytuacją biznesową.


Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 19 czerwca w trakcie gali Volkswagen Poznań w Concordia Design.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Piątek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA