REKLAMA

Pierwszy w historii Gliwic przejazd na rolkach - Isover Nightskating

Sport

W czwartek, 21 czerwca wieczorem ulicami Gliwic przejadą rolkarze. Organizatorami Isover Nightskating Gliwice są Isover.pl oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe "Green".

REKLAMA

Trasa wydarzenia liczy 13 kilometrów. Rolkarze wyjadą o godzinie 20.00 z Placu Krakowskiego, a następnie przejadą ulicami: Łużycka, Wrocławska, Kłodnicka, Zwycięstwa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Powstańców Warszawy, Jasnogórska, Daszyńskiego, Kościuszki, Kochanowskiego, rondo Gwarków, Gwarków, Bojkowska, Macieja Płażyńskiego, Okrężna, Pszczyńska, Panewnicka, Kujawska, rondo Akademickie, Łużycka i wrócą na Plac Krakowski. Zakończenie przejazdu planowane jest na godzinę 22.30.

- Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Zalecamy używania kasków i ochraniaczy podczas przejazdu. Bladeville - Katowice zapewni możliwość wypożyczenia sprzętu – zapowiadają organizatorzy.

REGULAMIN NIGHTSKATING

1.            Regulamin określa zasady i warunki przejazdu oraz sposoby zachowania się uczestników.

2.            W przejeździe ulicami miasta biorą udział wyłącznie osoby poruszające się na łyżworolkach, wrotkach lub nartorolkach (dopuszczenie do udziału innych pojazdów tylko za zgodą organizatora).

3.            Osoby chcące zakończyć bieg przed ukończeniem powinny natychmiast opuścić trasę przejazdu.

4.            Warunkiem uczestniczenia we wspólnej jeździe jest umiejętność sprawnego poruszania się na rolkach, hamowania oraz skręcania, tak, aby przejazd mógł odbywać się zwartą grupą. Uczestnicy niespełniający powyższego warunku zostaną usunięci z udziału w imprezie przez przedstawiciela organizatora.

5.            Organizator pilnie zaleca noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych. Dla uczestników w wieku do lat 15 noszenie kasku jest obowiązkowe.

6.            Udział w imprezie dzieci do lat 12 tylko pod nadzorem opiekuna.

7.            Organizator zapewnia obecność służby porządkowej (Nightskating-Team) wyróżniającej się oznaczoną odzieżą i zabezpieczenie medyczne.

8.            Podczas przejazdu należy trzymać się prawej strony jezdni, by w razie potrzeby umożliwić przejazd służbom ratunkowym lub porządkowym.

9.            Osoby biorą udział w przejeździe na własną odpowiedzialność i zobowiązują się do zachowywania się w sposób niezagrażający innym uczestnikom przejazdu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za wypadki oraz szkody spowodowane przez uczestników imprezy.

10.          Uczestnikom przejazdu zabrania się wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, pirotechnicznych i tym podobnych.

11.          Zabrania się udziału w przejeździe osobom będącym pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub psychotropowych.

12.          Zabrania się posiadania, spożywania i sprzedaży podczas przejazdu napojów alkoholowych, środków odurzających lub psychotropowych.

13.          Zabrania się sprzedawania, reklamowania, akwizycji i przeprowadzania zbiórek pieniężnych bez zgody organizatora.

14.          Uczestnicy przejazdu zobowiązani są do ścisłego wykonywania poleceń organizatora, policji, służb porządkowych i ratowniczych.

15.          Osoby stwarzające zagrożenie dla innych uczestników, nieprzestrzegające postanowień niniejszego regulaminu lub niestosujące się do poleceń zespołu zabezpieczającego przejazd (Nightskating-Team) mogą zostać wykluczone z udziału w imprezie lub przekazane policji.

16.          Organizator nie musi podawać przyczyny odmowy wstępu lub usunięcia z przejazdu danej osoby.

17.          Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania za względu na czynniki zewnętrzne, m.in. niesprzyjające warunki atmosferyczne.

18.          W przypadku zaistnienia spraw spornych, nieuregulowanych niniejszym regulaminem, decyzję podejmuje przedstawiciel organizatora.

19.          Udział w imprezie jest bezpłatny.

20.          Osoby uczestniczące w przejeździe zapoznane zostaną z regulaminem podczas otwarcia imprezy oraz poprzez stronę internetową przejazdu.

21.          Zdjęcia z wizerunkami uczestników mogą być publikowane na stronie internetowej organizatora oraz we wszystkich materiałach promujących imprezę. Udział w imprezie jest jednoznaczny z zezwoleniem na ich publikację.

Poprzez udział w imprezie każdy uczestnik potwierdza zapoznanie się z powyższym regulaminem oraz jego akceptację.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://www.facebook.com/events/254004561813491/

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Piątek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA